Pipeline Summit 2019 Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia Sprawdź!
stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Pipeline Summit 2019

5. edycja odbywa się pod hasłem #nomarketingbullshit , a zaproszeni prelegenci to praktycy sprzedaży. W agendzie znalazło się 10 nazwisk z firm o światowym zasięgu, m.in. Michał Korba (User Engage), Mick Griffin (Brand24), Bartosz Majewski (Casbeg) i Bohumil Pokstefl (Kontentino). W poprzednich edycjach Gdynię odwiedzili m.in. reprezentanci Slacka, Trello i LinkedIna.

PROGRAM

Organizatorzy spodziewają się 300 uczestników, w tym sprzedawców, menadżerów sprzedaży, dostawców usług w modelu SaaS i osób zainteresowanych sprzedażą oraz marketingiem online kierowanymi do biznesu. Tematy wiodące konferencji, to automatyzacja sprzedaży, domykanie transakcji, tworzenie lejka online czy rekrutacja w obszarze sales.

Dwa dni wypełnione wiedzą
Formuła Pipeline Summit zakłada jak najwięcej interakcji pomiędzy uczestnikami i zaproszonymi prelegentami. Pierwszy dzień to Workshop Day i praktyczne szkolenia, drugi - Conference Day - całodzienne spotkanie z ekspertami oraz networking. Obowiązują trzy rodzaje biletów: łączony na warsztaty i konferencję oraz pojedyncze na każdy dzień. Sprzedaż wystartowała . Wydarzenie odbywa się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia.

infoShare organizatorem Pipeline Summit
Konferencja dołącza do wydarzeń kreowanych przez infoShare, organizatora największej konferencji technologicznej w Polsce i regionie. Sprzedaż online skierowana do biznesu to tak prężnie rozwijający się obszar, że organizacja wyspecjalizowanego eventu wydaje nam się bardzo potrzebna, zwłaszcza z punktu widzenia ciągle bardzo szybko ewoluujących narzędzi online. Od wielu lat współpracowaliśmy intensywnie z Mickiem Griffinem nad rozwojem Pipeline Summit i cieszymy się, że przy ciągle sporym udziale Micka, dołącza on do kalendarza eventów organizowanych przez infoShare - mówi Grzegorz Borowski, CEO i Co-founder infoShare. Szczegóły wydarzenia i sprzedaż biletów trwa na www.pipelinesummit.com

Prelegenci:
Bohumil Pokstefl - CEO Kontentino
Bartosz Majewski - CEO Casbeg
Michał Korba - Growth Manager User Engage
Kasia Michalak - Business Development Manager Bee Talents
Stephen M. Lowisz - CEO 21LEAP
Mick Friffin - CRO Brand24
Agata Mroczkowska - Head of Customer Operations, Booksy
Jack Moberger - Demand Generation Manager, Appcues
Brennan Dunn - Co-Founder, RightMessage
Robert Marczak - CEO, Sellizer

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2159114111020477/

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    613,77 zł
  • Przedsprzedaż
    307,50-430,50 zł

Czytaj także