Projekt Rodzinka - rodzeństwo bez kłótni i rywalizacji Centrum Riviera Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Projekt Rodzinka - rodzeństwo bez kłótni i rywalizacji

Współczesna rodzinka? To nie zawsze 2+1! Na kolejnym spotkaniu z cyklu #ProjektRodzinka zajmiemy się życiem rodzinki wielodzietnej! Weźcie udział w warsztatach "Rodzeństwo bez kłótni i rywalizacji".

Jak kształtować "układy" w rodzeństwie, by w tej dynamice odnaleźć ład, przyjaźń i wsparcie? Kiedy dzieciaków jest więcej niż dwoje, czasami trudno uwierzyć, że do zaprowadzenia porządku wystarczy jeden rozjemca. A jednak istnieją skuteczne sposoby kształtowania relacji, które od lat z sukcesem stosuje prowadząca warsztaty - Kasia Sawicka - Rodzinne puzzle.

Dla Kasi Sawickiej więzi międzyludzkie to prawdziwa pasja. Trudno policzyć jej staż w pracy z dziećmi i młodzieżą - prywatnie jest #matką piątki dojrzałych już dzieci, a z zawodu pedagogiem z 25-letnim doświadczeniem. Dwa lata temu postanowiła założyć vloga, na którym dzieli się swoją wiedzą oraz spostrzeżeniami z dziedziny psychologii. Nie schodzący z jej twarzy uśmiech i cenna merytoryka przyciągnęły na kanał mnóstwo subskrybentów.

Cieszymy się, że w Centrum Riviera spotkamy się z Kasią Sawicką na żywo! Bądźcie z nami! Spotkamy się otoczeni aromatem pysznej kawy w kawiarni Starbucks Polska na poziomie 1 w Centrum Riviera.

Czym jest PROJEKT RODZINKA?

To cykl spotkań i warsztatów, prowadzonych przez specjalistów dla obecnych i przyszłych rodziców, a także dzieci. Postawiliśmy sobie jasny cel - dostarczać fachowej wiedzy i inspirować.
Wszystko po to, by wychowanie dzieci było prawdziwą przyjemnością i wyczekiwaną przygodą dla całej rodziny.

Informacja o biletach

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wcześniejszą rejestrację
Aby zgłosić swój udział, wystarczy przesłać maila na adres: socialmedia@centrumriviera.pl Jeśli
planujecie przyjść z maluchem - zapraszamy! - prosimy jedynie o zaznaczenie tego w mailu