Siatkówka mężczyzn: TREFL Gdańsk - Cerrad Enea Czarni Radom Hala 100-lecia Sopotu Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Siatkówka mężczyzn: TREFL Gdańsk - Cerrad Enea Czarni Radom

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

W poniedziałkowy wieczór 24 stycznia Trefl Gdańsk podejmie w sopockiej Hali 100-lecia Cerrad Eneę Czarnych Radom. Drużyny sąsiadują w ligowej tabeli, więc zapowiada się zacięte starcie, tym bardziej, że każdy zespół chce skutecznie walczyć o miejsce w fazie play-off! Zapraszamy do wspierania zespołu trenera Michała Winiarskiego i wspólnej gry z przeciwnikiem z Radomia, którego barw bronią m.in. atakujący Rafał Faryna, czy środkowy Bartłomiej Lemański. Emocje gwarantowane!

Relacja z imprezy


Ważne informacje dla kibiców:
Ponieważ w sopockiej Hali 100-lecia, mieszczącej zdecydowanie mniej osób niż ERGO ARENA, bardzo ważne dla nas jest kontrolowanie zgodnie z obecnymi wytycznymi rządowymi liczby wydanych biletów dla osób zaszczepionych / niezaszczepionych, zwracamy szczególną uwagę na zaznaczenie podczas zakupu biletu, czy jesteście Państwo zaszczepieni. W przypadku zaznaczenia pola, że jest się zaszczepionym, przy wejściu do Hali 100-lecia ochrona będzie prosić o okazanie certyfikatu szczepienia (w formie papierowej lub w telefonie) lub negatywnego wyniku testu (antygenowego z ostatnich 24 h przed meczem lub PCR z 48 godzin przed meczem) lub statusu ozdrowieńca. Więcej szczegółowych informacji znajduje się na stronie www klubu - https://treflgdansk.pl/mecz-1-8-finalu-tauron-pucharu-polski-w-sopockiej-hali-100-lecia-wazne-informacje-o-biletach/.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    2-45 zł
Ceny biletów Trefla Gdańsk w sezonie 2021/22.

bilet Trefl Gdańsk

Kupna biletów na meczeTrefla Gdańsk w sezonie 2021/22 można dokonywać za pośrednictwem serwisu WWW.TREFL.TICKETSOFT.PL.

Wejściówki trafiają do sprzedaży wkrótce po ustaleniu dokładnego terminu meczu, najczęściej na kilkanaście dni przed spotkaniem, w tym samym czasie w internecie. Dokładny harmonogram sprzedaży wejściówek prezentowany będzie na klubowej stronie internetowej po uzgodnieniu terminów rozegrania poszczególnych meczów.

W sprawie biletów wszelkich informacji proszę kontaktować się pod numerem telefonu 606 672 482 w godzinach 10:00-17:00.

W trakcie trwania sprzedaży i przedsprzedaży biletów na dane spotkania w KASACH możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem + 58 76 72 225 (tylko w godzinach otwarcia kas!).