Skywayrun Gdańsk Airport Port Lotniczy Gdańsk Sprawdź!
stat
PATRONAT

Skywayrun Gdańsk Airport Opinie (17)

SKYWAYRUN oraz Port Lotniczy Gdańsk zapraszają na nocny bieg po drodze startowej. Zapisz się, przejdź odprawę do strefy zastrzeżonej i przebiegnij swoje najszybsze 5 km radości w życiu.

Wszystkie szczegóły na temat czwartej edycji SKYWAYRUN GDAŃSK AIRPORT oraz zapisy na: www.skywayrun.pl

O NAS
Ogólnopolski cykl biegów po pasie startowym SKYWAYRUN - połączenie pasji do biegania i doświadczenia.

Jako wielokrotni uczestnicy imprez sportowych, zarówno od strony organizatorów jak i zawodników, mieliśmy okazję doskonale poznać oczekiwania biegaczy. Stąd wziął się pomysł na bieganie w niedostępnym na co dzień miejscu, jakim jest pas startowy lotniska.

W ramach cyklu biegów SKYWAYRUN będziecie mogli wziąć udział w biegach na różnych dystansach, organizowanych na lotniskach w całej Polsce!

Mieliście okazję wspólnie z nami biegać zarówno po lotnisku cywilnym w Rzeszowie, Wrocławiu, Gdańsku jak i wojskowym w Mińsku Mazowieckim i Poznaniu. Już niedługo kolejne biegi.

Zapraszamy do wzięcia udziału w biegach w tak niebanalnych okolicznościach i miejscu, jakim jest pas startowy - oczywiście po uprzedniej odprawie "pasażerów" na płytę lotniska. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, abyście dobrze spędzili czas, oraz aby przeżyte wspomnienia pozostały na długo w Waszej pamięci.
Kup bilet

Przeczytaj także