Sukces to Ja Mercure Gdynia Centrum Gdynia Sprawdź!
stat
Wydarzenie już się odbyło

W ramach ogólnopolskiego programu aktywizacji zawodowej kobiet "Sukces TO JA", 7 kwietnia w gdyńskim hotelu Mercure Centrum, odbędzie kolejna konferencja dedykowana kobietom chcącym powrócić na rynek pracy lub założyć własną firmę.

gru 6-7

poniedziałek - wtorek, g. 8:00 - 14:00

27 października - 29 grudnia 2021, g. 17:00

"Sukces TO JA" to kompleksowy program wzmacniania aktywności zawodowej kobiet, zainicjowany przez Sukces Pisany Szminką i firmę Coca-Cola. Program dedykowany jest kobietom chcącym powrócić na rynek pracy, znaleźć lepszą pracę lub zdobyć wiedzę i kompetencje niezbędne do tego, by założyć i prowadzić własną firmę.

W ramach wydarzenia odbędą się warsztaty w dwóch obszarach tematycznych: JA-biznes - odpowiadające na potrzeby kobiet planujących założyć własną działalność oraz JA-kariera - opracowane z myślą o kobietach poszukujących pracy lub chcących ją zmienić.

Warsztaty poprowadzą przedsiębiorcy i praktycy biznesu oraz eksperci w dziedzinie rekrutacji i rozwoju karier.
W programie także najnowszy Power Speech Olgi Kozierowskiej pt. "Mój Przyjaciel Kryzys".

Warsztaty "Sukces TO JA" odbyły się już w Warszawie, Katowicach, Bydgoszczy i Radomiu. Uczestniczyło w nich blisko 500 kobiet, a średnia ocena wydarzenia wyniosła 9,8 w skali do 10.

Trójmiejska konferencja w ramach programu ,,Sukces TO JA" odbędzie się już 7 kwietnia w hotelu Mercure Centrum w Gdyni, w godzinach 8:30 - 16:30. Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Aby wziąć udział należy się zarejestrować na www.sukcestoja.pl.

Z raportu 'Praca i przedsiębiorczość kobiet - potencjał do wykorzystania w Polsce' przygotowanego na zlecenie firmy Coca-Cola wynika, że wskaźnik aktywności zawodowej Polek wynosi obecnie jedynie 61,4%. To mniej niż średnia w krajach UE. Dlatego też tak ważne są działania wpierające aktywność kobiet na rynku pracy zarówno w obszarze kariery jak i przedsiębiorczości. Program "Sukces TO JA" powstał z myślą, aby odpowiadać na te potrzeby. Powstał z myślą o kobietach, które chcą zmiany w swoim życiu, ale potrzebują pomocy w realizacji tych planów. Podczas spotkania w Trójmieście zaprezentujemy praktyczne wskazówki i umiejętności, które są niezbędne zarówno dla kobiet pracujących w firmach lub poszukujących pracy, ale i tych chcących prowadzić biznes. To porcja wiedzy, która została staranie dobrana w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenia z pracy z kobietami i dla kobiet"- mówi Olga Kozierowska, twórczyni Sukcesu Pisanego Szminką.

Udział w programie jest bezpłatny.