stat
Impreza już się odbyła

Szansa na dziecko dla Sopocian - LIVE

W dzisiejszych czasach coraz więcej par boryka się z jakąś formą niepłodności. Trudności z zajściem w ciążę jest realnym problemem. Terapia wspomagająca jest pomocnym narzędziem w naprotechnologii. Jeśli chcesz zatroszczyć się o siebie i swoje ciało to to spotkanie jest dla Ciebie!

30 maja - 4 czerwca 2026

Gdańsk, ECS / 100cznia
Wstęp wolny
cze 16

wtorek, g. 11:00

Trójmiasto, Online
Wstęp wolny
Spotkanie kierujemy nie tylko do par, które zastanawiają się nad udziałem w konsultacjach naprotechnologicznych finansowanych przez Gminę dla mieszkańców Miasta Sopotu, ale również do tych, które ze względu na stan cywilny, stan zdrowia, wiek czy miejsce zamieszkania nie kwalifikują się do nich. O tym jak ważna jest dieta w staraniach o dziecko opowie mgr Urszula Karczewska - dyplomowany dietetyk kliniczny, specjalista w obszarze zmiany stylu życia oraz zdrowego odżywiania, a także wspierania płodności dietą.

Nasza druga specjalistka dr Ewa Grymel- Kulesza wyjaśni czym jest fizjoterapia uroginekologiczna i jakie trudności może rozwiązać.

Dr Ewa jest doktorem nauk medycznych, a jej specjalnością jest fizjoterapia w położnictwie, jest również certyfikowanym terapeutą dna miednicy.

Zapraszamy!
Sfinansowano ze środków Gminy Miasta Sopotu.
alert Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora