Szkoła rodzenia - KOLEJNA CIĄŻA - kurs ONLINE + indywidualne konsultacje z położną! Zaufaj Położnej Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Szkoła rodzenia - KOLEJNA CIĄŻA - kurs ONLINE + indywidualne konsultacje z położną!

Przygotuj się do kolejnego porodu ze szkołą rodzenia ONLINE dopasowaną do Twoich potrzeb. Masz już dziecko, więc nie będziemy tracić czasu na znane ci zagadnienia. Kurs jest w 100% dopasowany do uczestniczek, kobiet, które mają już starsze dzieci! 

Kurs jest podzielony na 2 części: 

1. 3 grupowe spotkania 
2. INDYWIDUALNE konsultacje z położną! 

Spotkania odbywają się 'na żywo' z położną i innymi uczestnikami  - tak, że masz możliwość poznać inne pary z kursu, zadawać pytania na bieżąco, robić ćwiczenia, które położna będzie widzieć i pomagać korygować!  Wszystko tak, jakbyśmy spotkali się twarzą w twarztylko przez ekran komputera. Następnie na indywidualnym spotkaniu z położną 1 na 1 rozwiejesz swoje obawy, pozwoli nam to idealnie przygotować Cię do kolejnego porodu bazując na Twoich poprzednich doświadczeniach! 

Pełna szkoła rodzenia obejmuje: 
- przygotowania do porodu obejmujące wskazania do hospitalizacji, plan porodu oraz świadomy poród - pozycje wertykalne, oddychanie, metody łagodzenia bólu porodowego, ćwiczenia.
-  cd. porodu + cesarskie cięcie, omówienie połogu
-  laktacja: kompleksowe zajęcia z Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym, przypomnienie z pielęgnacji 
--  omówienie indywidualnych doświadczeń i przygotowanie do porodu na ich podstawie

Zajęcia prowadzimy na podstawie najbardziej aktualnych wytycznych, żeby jak najlepiej zaktualizować wszystko, czego uczyłaś się w poprzedniej ciąży! 

Cały projekt opiera się na ogromnym doświadczeniu 4 położnych i Certyfikowanych Doradców Laktacyjnych, zawiera wiele praktycznych wskazówek, porad i prawdziwych zdjęć i filmików okołoporodowych - z nami nic Was nie zaskoczy! Dzięki temu, że zajęcia odbywają się na żywo, a nie w formie zwykłego filmiku - możesz zadać pytania na bieżąco, położna koryguje Twoje błędy i wskazuje poprawne rozwiązania na bieżąco! 

Po szczegóły zajrzyj na -> https://zaufajpoloznej.com/

Zaufało nam już setki kobiet! Ich opinie mówią same za siebie - mamy 100% zadowolonych pacjentów -> https://www.facebook.com/pg/zaufajpoloznej/reviews

Jesteśmy największym w Polsce Centrum Zdrowia i Aktywności Ciężarnych i Mam Małych Dzieci. Nasze Centrum to grono najlepszych Trójmiejskich położnych, lekarzy i specjalistów. Zrobimy wszystko, żeby przygotować Cię do porodu z największą starannością! Z nami nie rodzisz sama!
Kurs odbywa sie wieczorem, żebyś mogła spokojnie położyć starszaka spać i rozsiąść się wygodnie na kanapie. Obejmuje on 9 godzin zajęć, podzielonych na:
-> 3 spotkania grupowe po 1,5 godziny 
-> jedna indywidualna konsultacja z położną 
-> 2 godzinne szkolenie z pierwszej pomocy z ratownikiem 

Kiedy: spotkania grupowe: 1, 8, 15 czerwca, spotkanie indywidualne ustalane dowolnie

O której: 20:30 - 22:00
Gdzie? W Twoim domu! Warsztaty odbywają się na żywo online

Koszt: kurs standard: 199 zł za 9 godzin wykładów 

W kursie może wziąć udział tylko 10 par - obowiązuje kolejność zapisów! Zajęcia odbywają się przez platformę Evenea online. Link do wydarzeń będzie wysyłany każdorazowo 15 minut przed rozpoczęciem zajęć. Dzień przed rozpoczęciem kursu wyślemy informacje organizacyjne.
Zarezerwuj miejsce dla siebie i partnera już teraz! 

Do zobaczenia Online! 
https://app.evenea.pl/event/kolejnaciaza/