stat
PATRONAT

Targi Rzeczy Ładnych

 • sobota - niedziela, 20 - 21 kwietnia 2024, godz. 11-19
 • Lokalizacja
 • Bilety
  15
  Kup bilet
  Informacje o biletach  »
Do wygrania 7 nagród Weź udział w konkursie

Gdańsk stolicą designu! Targi Rzeczy Ładnych wracają do Trójmiasta! Druga edycja kultowej imprezy TRŁ już 20-21 kwietnia w AMBEREXPO. 350 wystawców z całej Polski, dwie wystawy i niepowtarzalny klimat!

Wydarzenie:

Targi Rzeczy Ładnych - czym są?Targi Rzeczy Ładnych to największe w Polsce targi niezależnego designu, które od 10 lat zmieniają Polskę na nieco ładniejszą i podbijają serca miłośniczek i miłośników dobrego wzornictwa, projektowania, ilustracji, wystroju wnętrz i wszystkich, którzy po prostu lubią ładne rzeczy. TRŁ to staranna selekcja najciekawszych marek - wiele z nich zdobywa nagrody na polskich i międzynarodowych festiwalach designu. Ale Targi Rzeczy Ładnych to nie tylko zakupy i inspiracje, ale przede wszystkim niesamowity klimat i energia, dla której TRŁ odwiedza wielotysięczna publiczność i z powodu której wydarzenie doczekało się statusu kultowego.

350 wystawców i 10 stref! PLAKATY - po horyzont! CERAMIKA - tylko najlepsza! MEBLE, TEKSTYLIA, WELLNESS i duuuużo więcej!

To już druga edycja w TrójmieścieW sumie na TRŁ TRÓJMIASTO! znajdziemy prawie 350 wystawców z 10 obszarów tematycznych. Oprócz MEBLI, LAMP, PLAKATÓW i CERAMIKI w AMBEREXPO zobaczycie TEKSTYLIA, AKCESORIA, PRODUKTY WELLNESS, EKOLOGICZNE KOSMETYKI, BIŻUTERIĘ i PRODUKTY DLA DZIECI ORAZ DELI - strefę z delikatesowymi i rzemieślniczymi przetworami i alkoholami z polskich manufaktur, a w niej między innymi po raz pierwszy w Gdańsku kolorowe pączki MOD Donuts, które stały się już symbolem TRŁ.

Impreza towarzyszącaWydarzeniu towarzyszą Targi Mamaville - największe w Polsce targi dla młodych rodziców.
TRŁ TRÓJMIASTO! - największe targi designu nad Bałtykiem!

Bilety


15 zł

Do zobaczenia na TRŁ!

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  15 zł
dzieci do lat 12 bezpłatnie

W ramach tego wydarzenia:

maj 11-12

sobota - niedziela, g. 11:00

Sopot,
sie 29-31

czwartek - sobota

Gdańsk,