Targi motoryzacyjne 3TM Amberexpo Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Targi motoryzacyjne 3TM Opinie (20)

X jubileuszowa edycja Targów Motoryzacyjnych 3TM to największe wydarzenie motoryzacyjne na Pomorzu. Wyjątkowa szansa by zobaczyć premiery samochodowe w niecodziennej oprawie, porozmawiać z pasjonatami i poznać prawdziwych znawców tematu. Targi Motoryzacyjne 3TM odbędą się w dniach 29-30 września w AmberExpo Gdańsk.

gru 5

niedziela

Gdańsk,
cze'22 1-3

środa - piątek

Gdańsk,
Ponad 12 000 m2 powierzchni, kilkudziesięciu wystawców, premiery i możliwość poznania ciekawych ofert z branży motoryzacyjnej, a to nie wszystko!

Prezentacja najlepszych samochodów i usług na 3TM Ring-u. Znani i lubiani prowadzący - Iwona Guzowska, która ring zna jak mało kto oraz Adam Kornacki - dziennikarz motoryzacyjny, który wie o samochodach wszystko, będą gospodarzami tegorocznej imprezy.

W programie Targów 3TM także liczne konkursy z wyjątkowymi nagrodami. Nasi goście będą mogli zawalczyć o samochód, nie jeden, a 3! Główną nagrodą w jednym z konkursów będzie Volkswagen Up, którym szczęśliwy zwycięzca będzie mógł jeździć przez cały rok. Poza tym będą też inne ekscytujące auta: BMW X4 czy Mercedes-Benz A klasy w wersji AMG, które będzie można wygrać na miesiąc do swobodnego użytkowania. Fundatorem tegorocznych nagród jest partner naszych targów - Polska Flota.

Dla zwiedzających przewidzieliśmy Wiele atrakcji min, symulatory czy strefę wirtualnej rzeczywistości. Tradycyjnie kładziemy nacisk na propagowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, więc na hali będziemy mogli poczuć kontrolowaną symulację dachowania, czy przeszkolić się z zakresu pierwsze pomocy. Jak co roku współorganizujemy finał w ogólnopolskiej zbiórki krwi w ramach akcji MOTOSERCE, którą organizujemy we współpracy z motocyklistami Klubu LOTOR.

Tegoroczne Targi 3TM
zostaną wzbogacone, w ramach obchodów 100 lecia odzyskania niepodległości, o wystawę 100lecie Polskiej Motoryzacji. Zaprezentujemy na niej polską myśl motoryzacyjną, począwszy od okresu międzywojennego, poprzez okres PRL, a kończąc na samochodach produkowanych już po obaleniu systemu komunistycznego.

Przyjdźcie, grajcie, zwiedzajcie i bawcie się razem z nami. Zapraszamy do wspólnego tworzenia tego wyjątkowego wydarzenia, bo bez Państwa nie miałoby to sensu! 3TM Team- czekamy na Was!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    18-30 zł
  • Bilet ulgowy
    12-20 zł
normalny jednodniowy – 18 zł, ulgowy jednodniowy – 12 zł
normalny Open (na wszystkie dni) – 30 zł, ulgowy Open – 20 zł

Bilety dostępne na stronie www.3tm.com.pl i www.eventim.pl.

Czytaj także