Technikalia 2023 - Young Multi, Jacuś, Happysad Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Technikalia 2023 - Young Multi, Jacuś, Happysad Opinie (9)

Zbliża się Maj, a to może oznaczać tylko jedno kolejną edycję Technikali

Relacja z imprezy

 (16 opinii)

rock / punk
Kup bilet
cze 28-1.07

środa - sobota

Dlaczego warto dołączyć w tym roku?
Jeszcze większe gwiazdy muzyczne
Najlepsze zespoły studenckie w Trójmieście
LINE-UP:

  • 19:00 Jacuś

  • Jacuś, znany również jako Jacek Pala, to raper, pianista, producent, reżyser teledysków oraz edytor pochodzący z Rybnika, który szybko zdobył popularność i stał się rozpoznawalny na całym kraju. Znany jest głównie ze swojej muzyki rozrywkowej, choć nie jest to jedyny gatunek, na którym się skupia. Codziennie uczęszcza do szkoły muzycznej w Rybniku, gdzie niedługo uzyska drugi stopień w grze na pianinie w muzyce klasycznej.

  • 20:30 Happysad

  • Zespół założony w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej, którego muzyka łączy elementy rocka, punku i indie. Tworzą go: Kuba Kawalec (wokal, gitara), Łukasz Cegliński (wokal, gitara), Artur Telka (bas), Jarek Dubiński (perkusja), Michał Bąk (saksofon, instrumenty klawiszowe), Maciej Ramisz (instrumenty klawiszowe, gitara, wokal). Pierwszy album, zatytułowany "Wszystko jedno", ukazał się w 2004 r., a wydany dwa lata później krążek "Podróże z i pod prąd" uzyskał status platynowej płyty. W kolejnych latach zespół Happysad wydał entuzjastycznie przyjmowane przez publiczność albumy: "Nieprzygoda", "Ciało obce", czy "Mów mi dobrze", a utwory takie jak "Ja do ciebie", "Zanim pójdę" czy "Taką wodą być" były przez wiele miesięcy przebojami radiowymi.

  • 22:30 Young Multi

  • Young Multi czyli znany w całym kraju polski raper, producenta muzyczny i tekściarz. Urodzony w 1997 roku, swoją karierę muzyczną rozpoczął w 2017 roku, wydając swój debiutancki album "Nowa fala".


Zespoły studenckie:


  • 16:30 On The Quiet

  • Trójmiejska kapela rockowa grająca zarówno cięższe brzmienia jak i kawałki rodem z piosenek dla Pań.

  • 17:45 Es & Ex

  • Zespół reprezentujący nonkonformistyczny nurt! Pomimo inspiracji klasykami gatunków są w stanie nasycić swe utwory czymś świeżym i nowoczesnym. Silnie związani z Trójmiastem pragną przekazać słuchaczom zarazem nadmorski luz, jak i ambitne brzmienie.hip-hop - koncerty w Trójmieście


Liczne atrakcje
P.I.W.O.
Ogromny grill
No i oczywiście niezapomniana zabawa!
Obserwuj nas, aby wiedzieć kto wystąpi na tegorocznej scenie oraz mieć możliwość wygrania darmowych wejściówek