Tour De Friends - kolacja Mercato Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Tour De Friends - kolacja

W ramach akcji zatytułowanej "Tour de Friends" najlepsi kucharze z Trójmiasta, Poznania, Warszawy, Wrocławia i Krakowa gotują wykwintne dania dla "Wspaniałych", czyli lekarzy i społeczników, którzy w wyjątkowy sposób zaangażowali się w walkę z koronawirusem. W Trójmieście gospodarzem tego wydarzenia jest restauracja Mercato i hotel Hilton Gdańsk.

Relacja z imprezy

paź 24

niedziela, g. 11:00 - 13:00

Gdańsk Wrzeszcz,

w każdy piątek (do 31.12), g. 18:00 - 22:30

Sopot,
To dwudziestu pięciu szefów kuchni z pięciu miast i pięć uroczystych kolacji dla kilkudziesięciu "Wspaniałych". Najlepsi szefowie kuchni połączyli siły w szczytnym celu. Kolacja dla wspaniałych to wydarzenie organizowane w kilku miastach w Polsce. To podziękowanie medykom za walkę z epidemią Covid-19.

Na kolacji w Gdańsku gotują: Paweł Stawicki (Mercato), Tomasz Deker (brasserie Tu Można Marzyć), Grzegorz Labuda (Chmielna), Rafał Walęsa (Sztuczka), Rafał Kopicki (True).

Wyróżnione osobowości wyłoni kapituła wsparta przez partnerów wydarzenia, media oraz lokalną społeczność. Opowieść o TOUR de FRIENDS zostanie opublikowana w specjalnym numerze FOOD & FRIENDS zadedykowanym wszystkim wspaniałym ludziom, którzy w ostatnim czasie poświęcają dla nas wyjątkowo wiele.