stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

VII. TRAMPki - Spotkania Podróżujących Kobiet Opinie (16)

Spotkania Podróżujących Kobiet to dwa dni opowieści o podróżach, praktycznych warsztatów i wydarzeń towarzyszących. Festiwal odbędzie się 9-10 września w Europejskim Centrum Solidarności, które jest współorganizatorem wydarzenia.

Jest to jedyny w Polsce festiwal podróżniczy tworzony przez kobiety dla kobiet: dzielą się doświadczeniem, inspirują i swoim przykładem przekonują, że warto spełniać marzenia o podróżowaniu.

PROGRAM

W trakcie wydarzenia prelegentki, w tym również niepełnosprawne podróżniczki, będą dzielić się swoimi historiami, inspirując uczestników do działania i pokonywania własnych ograniczeń. Zaprezentowanie ich historii i osiągnięć ma na celu ukazanie innym uczestnikom potężnej siły determinacji, pokonywania trudności i inspiracji, które mogą czerpać z ich doświadczeń. Przez te wyjątkowe prezentacje, festiwal TRAMPki promuje przekonanie, że nie ma żadnych fizycznych czy emocjonalnych barier, które uniemożliwiłyby kobietom osiąganie swoich marzeń i podbijanie światowych szlaków.

W programie tegorocznej edycji znalazły się niezwykłe opowieści nie tylko o podróży żaglowozami przez pustynię Gobi, podróżach vanem, ale również o pokonywaniu przeciwności w podróży i własnych granic. Przed nami dwa dni inspirujących występów pełnych opowiadań i anegdot. Podróże z dziećmi, ze zwierzętami, na wózku inwalidzkim czy też solo. Nie zabraknie również warsztatów praktycznych, m.in. z samoobrony czy fotografii.

Partnerem wydarzenia jest Miasto Gdańsk.