Warsztaty cukiernicze - świąteczne wypieki Wszystkiego Słodkiego Gdańsk Sprawdź!
stat

Warsztaty cukiernicze - świąteczne wypieki

Zapraszamy na warsztaty, podczas których przygotujesz niebanalne, świąteczne wypieki, a także miło spędzisz czas. Tradycyjne i lubiane smaki, w nieco innej, nowoczesnej formie.
Szukasz pomysłów na przepisy, które osłodzą rodzinne spotkania przy świątecznym stole? A może planujesz przygotować słodkie upominki dla najbliższych? Warsztaty ze świątecznych wypieków to idealna okazja, aby poznać klasyczne ciasta w odświeżonej i oryginalnej odsłonie.

sty 23

niedziela, g. godz., 12:00

Gdańsk,
Podczas warsztatów nauczysz się:
- Jak przygotować tradycyjny, domowy sernik poznasz niezawodne sposoby na to, aby sernik nie opadał i pięknie wyrastał, a także pokażemy Ci ciekawe pomysły na świąteczne dekorowanie domowych ciast, aby nadać im niepowtarzalnego charakteru.
- Jak przygotować nowoczesny torcik musowy wilgotny, pierniczkowy spód dopełniony czekoladowym musem i żelką o smaku porzeczki to prawdziwa uczta dla oczu i podniebienia. 
- Jak przygotować świąteczną nalewkę w szklanej buteleczce zamkniemy aromat korzennych ciasteczek, który będzie rozgrzewał Cię w długie, zimowe wieczory. 

Każdy uczestnik zabiera przygotowane przez siebie słodkości do domu. Na miejscu zapewniamy wszystkie produkty i akcesoria niezbędne do wykonania przepisów, a także fartuchy kuchenne na czas trwania warsztatów. 

Warsztaty poprowadzi Magda, która na co dzień zajmuje się wypiekami w kuchni Wszystkiego Słodkiego. Podzieli się z Tobą sprawdzonymi, niezawodnymi przepisami na świąteczne słodkości, które z powodzeniem wykonasz samodzielnie w domu. Magda ma zarówno rękę jak i serce do domowych, tradycyjnych wypieków, dlatego czas spędzony na warsztatach będzie wspaniałą lekcją i niekwestionowaną przyjemnością.

Zapraszamy!