Warsztaty degustacyjne: wołowina Wagyu i winnica Orin Swift Pescado Restaurant Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Warsztaty degustacyjne: wołowina Wagyu i winnica Orin Swift

Zapraszamy Was na premierowe wydarzenie przygotowaliśmy warsztaty degustacyjne, najdroższej wołowiny na świecie Wagyu, którą odkryjecie w towarzystwie win, które rozpalają nie tylko wyobraźnię, ale i podniebienia!

Relacja z imprezy

CO WAS CZEKA PODCZAS WARSZTATÓW?
Wieczór pełen smaku, prawdziwa kulinarna podróż w towarzystwie wyjątkowych gości.
Niezwykła opowieść o historii Wagyu

Degustacja trzech gatunków wołowiny i odkrywanie niuansów smakowych pomiędzy nimi
Wina z Orin Swift dopasowane do każdego rodzaju mięsa
Podczas tego wieczoru znajdziecie odpowiedź, dlaczego Wagyu jest najlepsza wołowiną na świecie!

PO WARSZTATACH:
muzyka na żywo
-20% na wołowinę Wagyu i wina Orin Swift, którą będziecie mogli zamówić do kolacji po zakończonych warsztatach

OTO WASZ PRZEWODNIK:

ALEKSANDER OSZAJCA

"Jestem hodowcą, producentem i importerem Wagyu.

Zajmuje się rozgryzaniem tematu od prawie 10 lat. Wszystko zaczęło się od hodowli wypierającej (krzyżowania angusa z Wagyu), następnie podążanie do najlepszej jakości. Tak też stał się właścicielem czysto rasowych zwierząt 100% Wagyu.

Wagyu - w wolnym tłumaczeniu znaczy japońska krowa - więc nie znajdziemy nigdzie na świecie lepszej wołowiny Wagyu niż w Japonii. "

Aleksander rozpoczął jej import do Polski, a następnie dystrybucję po Polsce i niemal całej unii europejskiej. W ciągu jednego roku z nieznanej małej firmy, stworzył rozpoznawalną markę - stając się jednym z dwóch największych importerów Wagyu w Polsce. Z powodzeniem podbija również rynki zagraniczne.

Dlatego nie mogło go z nami zabraknąć, nie znajdziecie drugiego człowieka, który o tym mięsie wie tyle, co on!

WINNICA ORIN SWIFT
Etykiety win na pewno działają na wyobraźnię, aby je poznać w pełni należy ich również spróbować. Jak to w USA wszystkiego musi być dużo, bogato aż do przesady z pewną dozą kontrowersji.

Dlatego tym propozycjom należy przyjrzeć się bliżej i je poznać.
Historia Orin Swift Cellars sięga 1995 roku, kiedy Dave Phinney pojechał do Florencji, aby spędzić jeden studencki semestr. We Włoszech, zauroczony winem postanowił zmienić swoje życiowe plany. Po studiach pracował w kilku winnicach, aż wreszcie w roku 1998 założył Orin Swift Cellars.

Firma powstała jako autorski, przemyślany od początku do końca projekt, konsekwentnie łączący wina, ich styl i inspiracje oraz nowatorski design. Rezultat jest olśniewający. Eklektyczne, bogate wina z Orin Swift łączą śmiałe, intensywne smaki i koncentrację z równowagą i gładkością. Te zaskakujące, niepowtarzalne, a przede wszystkim wybitne wina opowiadają swoją własną, fascynującą historię, przy czym ważnym jej elementem są niezwykłe, przyciągające uwagę etykiety, łączące w sobie klasyczną sztukę, dramatyczną fotografię, abstrakcyjne kolaże obrazów.

Tę historię zamkniętą w butelkach poznacie podczas naszego wieczoru.

KOSZT WARSZTATÓW: 500 zł / osoba

Ilość miejsc ograniczona - prosimy o zapisy telefoniczne: +48 504 879 203