"Te Wai Pounamu to wyspa, o której nie można zapomnieć. Siła tej pamięci nie pozwala przeżytego zamknąć w sobie, zostawić tylko dla siebie. Nakazuje dzielić się obrazami znalezionymi w miejscu, które jest dla mnie symbolem nowego życia, wzrostu, siły i spokoju, ale również ideą wiecznego ruchu.
Nigdzie wcześniej nie byłam tak szczęśliwa i nigdy z taką siłą nie pragnęłam powrotu".
Janina Osewska
W środę, 15 lipca br., o godz. 18.00 Towarzystwo Przyjaciół Sopotu zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Janiny Osewskiej Te Wai Pounamu - obrazy znalezione. Wystawę prezentującą niezwykłej urody krajobrazy Krainy Długich Białych Obłoków - Nowej Zelandii, będzie można oglądać w galerii Dworku Sierakowskich do
8 sierpnia 2015 r., codziennie w godzinach 12.00-19.00. Wernisaż wystawy połączony będzie z prezentacją albumu fotograficznego - Okruchy i najnowszego tomiku poezji - Tamto autorstwa Janiny Osewskiej.
Wstęp wolny!
Zapraszamy.
Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora.