Zapraszamy na XV Forum Młodzi i Miłość - "Możesz więcej!" w Kościele pw. św. Anny i Joachima w Gdańsku Letnicy dnia 25 października 2025 roku (sobota) o godzinie 18:00.
XV Forum jest wyjątkowym wydarzeniem ewangelizacyjnym - to spotkanie idoli z fanami i rówieśnikami po to, żeby porozmawiać o rzeczach w życiu najważniejszych - relacji z Jezusem Chrystusem, prawdzie, wierze, nadziei i miłości. Usłyszymy m.in. szczere świadectwa, wyjątkowe konferencje i koncerty.
Kolejne edycje Forum podejmują tematy ważne dla osób wchodzących w dorosłość. Tym razem chcemy podjąć zagadnienie wypalenia życiowego, które manifestuje się między innymi w postawie rezygnacji z zaangażowania na płaszczyźnie szkoły, uczelni, czy życia społecznego. Kierując się hasłem: "Możesz więcej", zainteresujemy uczestników tematem pokonywania własnych ograniczeń.
A będą z nami:
1. Ksiądz Rafał Główczyński SDS - znany jako Ksiądz z Osiedla
2. Prof. Elżbieta Grot - historyk
3. Piotr Kowalczyk "TAU" - raper chrześcijański
4. "Kierunek Niebo" - zespół składający się z członków wspólnoty Młodzi i Miłość, który poprowadzi muzyczne uwielbienie
Ważnym akcentem będzie premiera filmu "Niezwyciężony Nauczyciel", ukazującego osobę wybitnego wychowawcy młodzieży i działacza patriotycznego - Antoniego Michny oraz Błogosławionych Gdańskich Męczenników, którzy przed 85 laty zginęli w KL Stutthof.
Prosimy, udostępniajcie wydarzenie i zapraszajcie znajomych! Zapowiada się wieczór pełen Bożej obecności!
Niebawem pojawi się informacja o zbiórce. Jeśli chcecie wesprzeć dzieło, jakim jest nasze Forum, koniecznie śledźcie nasze posty.
Organizatorami wydarzenia są: Wspólnota Młodzi i Miłość, Parafia pw. św. Anny i Joachima w Gdańsku Letnicy, Stowarzyszenie "MODeM"
Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora.