Znamy się! Jak to się zaczęło o początkach miasta Gdyni Muzeum Miasta Gdyni Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Znamy się! Jak to się zaczęło o początkach miasta Gdyni Opinie (1)

Wydarzenie w ramach

Zapraszamy wszystkich chętnych na unikatowe spotkania prowadzone przez pracowników Ośrodka edukacji. W każdy piątek o godz. 16:00 odwiedzimy jedną z naszych aktualnych wystaw. W 30 minut postaramy się zaprezentować Państwu to, co jest dla nas najważniejsze. Czasami będą to historyczne fakty, a innym razem po prostu subiektywne odczucia.

Tym razem zatrzymamy się na samym początku wystawy Gdynia Dzieło Otwarte, aby skupić się na tym co sprawiło, że Gdynia wygląda dzisiaj tak, a nie inaczej. Oprowadzanie będzie okazją do zagłębienia się w tajemnice gdyńskich historii oraz przyjrzeniu się z bliska nie tylko tej znanej, modernistycznej architekturze, ale też tej, która kształtowała gdyński charakter śródmiejskich budynków.

UWAGA! Aby wziąć udział w wydarzeniu Muzeum Miasta Gdyni, zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa, należy poczynić trzy kroki:
(1) Przed wzięciem udziału w wydarzeniach organizowanych przez Muzeum Miasta Gdyni prosimy obowiązkowo zapoznać się z regulaminem dostępnym pod linkiem https://tinyurl.com/y6mz6tt2.
(2) Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy. Formularz zapisów dostępny jest pod wszystkimi wydarzeniami na stronie muzeumgdynia.pl/wydarzenie
(3) Przed wejściem do Muzeum Miasta Gdyni na wydarzenia należy wypełnić oświadczenie o stanie zdrowia uczestnika dostępne pod linkiem https://tinyurl.com/y3dyfjq3.
(4) W przypadku innych obostrzeń są one wymienione w opisie wydarzeń.
(5) Wszystkie wydarzenia posiadają ograniczoną liczbę odbiorców z powodów bezpieczeństwa.