Enea IRONMAN 70.3 Gdynia Opinie o imprezie

Enea IRONMAN 70.3 Gdynia

Opinie (69) 3 zablokowane

 • Promowanie miasta (2)
  A ja jako mieszkaniec tego miasta nie zycze sobie jego promowania.Na ch.. nam tu turysci?Wszystko zadeptane,zarzygane,zasmeicone,korki,brud smrod.Niech sobie turysci jada do Hispzanii.Korki takie,ze nie da sie przejechac,Szczurek z ekipa nie remontuja ani nie buduja drog ani parkingow od wielu lat.Siedza i zgarniaja lapowy od deweloperow,wciskaja budynki,gdzie sie tylko da.Zero parkow,zero zieleni,nawet park Plymouth chca zalac betonem.Gdynia,betonowa wies z prezydentem ******.
  1 rok
  • Rozumiem, że poza sezonem, jak liczba imprez i turystów spada kilka(naście?) razy to korków nie ma? Gdynia ma największą ilość samochodów na 1000 mieszkańców w kraju.
   kubaxy
   1 rok
  • Dokładnie. Wszędzie w centrum tłok, brud , smród i chodniki jak z piosenki "Kultu". Melina na podwórkach i nocne libacje pod oknami. Po co Gdyni ta promocja?
   mieszkaniec Abrahama
   1 rok
 • Jak Oni (3)
  bedą pływać z tymi sinicami ?
  Jak sie opiją tej wody to potem na rowerze biegunka gwarantowana...
  Wojciech nie św.
  1 rok
  • jak będą sinice to nikt nie popłynie - zmieniają triathlon, na duathlon.
   1 rok
  • mam nadzieje, że się potrują i nie zjawią się za rok. (1)
   zapraszam też organizatorów do wody - może sinice wybiją wam ze łba pomysły na zbijanie kasy - tyle kasy za butelkę wody dopicia i papierowy medal - skandal!
   wodorost
   1 rok
 • Szczurek - do Brukseli !
  Szczurek i jego niekompetentna ekipa - musi odejść! Ludzie odpowiedzialni za znaki malowane na jezdniach prawdopodobnie sami nie mają prawa jazdy, Grupa dyletantów, Bezsensowne ścieżki rowerowe kosztem pasm ruchu. W mieście gdzie jest zarejestrowanych ponad 100 tys samochodów + przyjezdni ! Ulice z wołającymi o pomstę studzienkami (np. ul Kopernika !). Ciągłe zabudowy śródmieścia kosztem skwerów i zieleni. A kasa pod stołem leci! Ciągłe promowanie "szczurzej rodzinki" kosztem utrudniania życia mieszkańcom. Remont ulicy często kosztuje tyle ile jeden pokaz sztucznych ogni (a propos - czy na to są przetargi czy jak zwykle - pod stołem?)/
  WujDobraRada
  1 rok
 • Te "tłumy podobno kibicujące na trasie" to w rzeczywistości:
  1) rodzina i znajomi startujących w zawodach.
  2) mieszkańcy odciętych ulic, dzielnic i wiosek, którzy czekają na odblokowanie przejścia i przejazdu.
  3) mieszkańcy odciętych ulic, dzielnic i wiosek, którzy przyszli, żeby zobaczyć "co to k..wa ma być..."

  Ta prywatna impreza zupełnie obrzydziła triathlon mieszkańcom Gdyni i okolic.
  Kasa..Misiu..kasa (patrz cena pakietów startowych).
  I jeszcze wciągnęli w to dla dobrego PRu biednych mieszkańców Afryki.
  Ogólnie paraliż Gdyni i okolic za przyzwoleniem samorządów.
  1 rok
 • Dziękuję (2)
  Chciałam podziękować prezydentowi Gdyni że po raz kolejny nie będę mogła wydostać się z Chwarzna. Jak można odciąć całą dzielnicę??!! Brak słów....
  A
  1 rok
  • Ja dziękuję za zorganizowanie świetnej imprezy!
   I przypominam, że ulice w miastach nie muszą służyć 24/7/365 tylko do transportu indywidualnego. Ci, którzy nie mają samochodów dokładają się do ich budowy i utrzymania w takim samym stopniu.
   1 rok
  • Przecież będzie wyjazd lewym pasem
   1 rok
 • jutro koło 11 ma ostro padac
  pięknie może zmyje tą bandę popaprańców hańbiących to miasto
  nigdy więcej irongówna
  1 rok
 • wspaniałe zawody!!!
  jak można pisać ze mamy dosc tej fantastycznej imprezy skoro promuje ona gdynię na całym swiecie, tylko zgnusniali malkontenci tak myslą. panie prezydencie szczurek my prawdziwi gdynianie jesteśmy murem za panem !!!
  PS.Kolosy i biegi super.
  Ryszard Rapacz lat 72 ur. Gdynia
  1 rok
 • Blokada ulic w Gdyni, po to aby dac ucieche jakims ironmenowcom?
  Prezydencie Szczurek, puknij Pan sie wreszcie w gloowe i zrozum, ze imprezami dla plebsu kolejnych wyborow nie wygrasz. Ironmen to dwudniowa blokada ulic Gdyni, syf na Hryniewickiego i okolicach, rozjezdzone trawniki i chodniki przez samochody “kibicow” z okolicznych miasteczek i wsi, rozgardiasz organizacyjny. I potworny halas w Srodmiesciu. Panie Szczurek, odejdz Pan wreszcie. Chociazby do Brukseli, bo Gdyni juz bardziej szkodzisz, niz pomagasz. Gdynia z Toba ginie i gnije. Czas na zmiany. Ale nie na PIS!!!
  KRIS
  1 rok
 • pilnie poszukiwany kierowca tira
  pilnie poszukiwany kierowca tira , który przywiózł żarcie na iron men"a i nie wyłączył silnika pod blokiem przy ul. Hryniewickiego. Policja też czeka. Co za brak wyobraźni żeby włączyć silnik samochodu komuś pod blokiem. Czy za to mieszkańcy Gdyni mają być wdzięczni Prezydentowi miasta?
  V>K
  1 rok
 • znowu Gdynia zablokowana
  Czy nie mozna urzadzic tych wyscigow w parku krajobrazowym na trasie Rumia -Lezyce? Tam jest taki piekny teren , a nie blokowac centrum Gdyni?
  Nie dosc ze w dni robocze sa korki na ulicach to jeszcze w weekend zablokowane ulice bo 30 kolarzy chce sobie pokezdzic po ulicach Gdyni pod prad
  tomek
  1 rok

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii