Enea IRONMAN 70.3 Gdynia Opinie o imprezie

Enea IRONMAN 70.3 Gdynia

Opinie (69) 3 zablokowane

 • Świetna propozycja
  Proponuję zorganizować całą olimpiadę na ulicach Trójmiasta. Wysiedli się mieszkańców ulic nie będzie trzeba zamykać.
  Można by zorganizować całą imprezę w pasie nadmorskim ale widzę, że utrudnianie życia ludziom pracującym w weekendy (tak też tacy istnieją) sprawia ogromną frajdę.
  Niezadowolony miszkaniec Trójmiasta
  1 rok
 • skandaliczna organizacja imprezy
  Organizatorzy niestety całkowicie odcięci od rzeczywistości, kompletnie nie szanują mieszkańców. Jak można zorganizować zaplecze techniczne ludziom pod domem przy ul. Hryniewickiego? Od kilku dni nie da się tu mieszkać. Non stop hałas. Przez całą noc włączony silnik TIR-a, a od rana wózki widłowe i inne ciężarówki uwijają się po placu tuż przy oknach mieszkańców. Impreza sama w sobie nie byłaby zła, gdyby nie to, że jest tak bez żadnej refleksji zorganizowana. Tak trudno domyśleć się, że w bloku obok mieszkają ludzie, którzy chcą mieć spokój? Po 3 dniach męki z powodu hałasu i smrodu ciężarówek zwykli mieszkańcy zmęczeni wrócą do pracy. Organizator tej imprezy stanowczo do wymiany.
  1 rok
 • Szkod gadac
  Dlaczego prezydent wyraził na takie coś zgodę? Cała Gdynia stoi!! nie można było jeździć i biegać w lesie? Tylko główną ulice blokować. Przecież to jakiś żart i to nie śmieszny. Wszystko zablokowane a karetki jeżdżą w te i z powrotem. kurka mać!!! Ruszcie mugownicami i gdzie indziejto organizujcie a nie że nie ma jak autem z dziećmi się wydostać z Gdyni!!! Idiotyzm totalny.
  Dorota
  1 rok
 • minus dla Szczurka
  Gdynianie najwyższy czas się zjednoczyć i założyć jakiś komitet czy też organizację przeciwko utrudnianiom życia mieszkańcom tak że by mieć legalną drogę blokowania tego typu imprez.
  1 rok
 • jakim prawem!?!
  Ja żeby wyjechać na drogę musiałem ukończyć kurs zdać 2 egzaminy kupić samochód opłacić drogie ubezpieczenie tankując place podatek drogowy a "banda niewyżytych popaprańców" nie zna nawet podstawowych przepisów ruchu drogowego wystarczy ze kupi sobie rower zapłaci pare groszy wpisowego i paralizuje się dla nich pól trójmiasta i kaszub. Gdzie jest sprawiedliwość?
  Andrzej
  1 rok
 • Jesienią wybory!
  Obecnej ekipie podziękuję przy urnie wyborczej za tą paranoję.
  Nie nauczyli się przez tyle lat protestów! Przypominam tour de pologne, cyklofrenia,herbata life itd, itp. Dosyć!
  Chwarzno
  1 rok

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii