Skrzynk@Pandory Opinie o spektaklu

Skrzynk@Pandory

Opinie (24)

 • Polecam (opinia sprzed 7 lat)
  Komedia....bezemocjonalna....ale zabawna naprawdę jest poprawna.Mało spektakularna, aczkolwiek ładnie skonstruowana.
  A
  7 lat
 • Nie polecam (opinia sprzed 7 lat)
  Duży plus dla aktorów. Poza tym szkoda czasu, no chyba, że ktoś nie ma nic innego do roboty. Kolejne przedstawienie pełne seksu i wulgaryzmów, cóż takie czasy. Kilka śmiesznych momentów, ale poza tym nic specjalnego. O wiele śmieszniejsza Wariatka, czy Zamiana na Wakacje.
  nie lubię kina, lubię teatr i operę
  7 lat
 • Gratuluję aktorom! (opinia sprzed 7 lat)
  Spektakl uważam za bardzo udany. Wszyscy aktorzy byli świetni, ale szczególnie podobała mi się kreacja Jarosława Tyrańskiego. Odnosiłam wrażenie, że aktor ma dystans do postaci i duże poczucie humoru, a jego bohater kpi sobie ze świata, w który włącza się przebiegle i z pełną świadomością. Od początku często się śmiałam, ale gdzieś w połowie spektaklu zdarzało się to coraz rzadziej. Nagle zdałam sobie sprawę, że w dzisiejszym świecie wszechobecnego internetu coraz bardziej brak szacunku dla drugiego człowieka, coraz częściej traktuje się go instrumentalnie,
  wykorzystuje bez skrupułów, coraz rzadziej rozumie i współczuje, a jednocześnie wszyscy pragną mieć przyjaciół, "wszyscy chcą kochać"- jak mówi piosenka. Człowiek wyraźnie się pogubił, a to nie jest śmieszne. I na tej gorzkiej refleksji polega głębia przedstawienia, które naprawdę warto obejrzeć.
  Maria
  7 lat
 • "Starszych państwa?" (opinia sprzed 8 lat)
  Nie rozumiem tytułu- igraszki starszych państwa.Czy małżeństwo ze stażem 10 letnim to juz starsi państwo?Chyba autor "przesadził".Nie, żebym sie czuła urażona, tylko jak sie już pisze , to może warto bardziej sie przyłożyc i napisać prawdę.
  7 lat
 • słaby, tani i banalny żart - dla mnie strata czasu - zagrane dobrze, ale szkoda aktorów ... (opinia sprzed 8 lat)
  nie polecam
  nie
  7 lat
 • Dobra komedia (opinia sprzed 8 lat)
  Spektakl nie zmusza do refleksji dodatkowo nie ma wielkiej głębi... JEDNAK nie o to tu chodzi! Przez 1,5 godziny nie myślisz o niczym innym jak o spektaklu, świetna zabawa, dowcipne dialogi, rewelacyjni aktorzy!! Polecam!!!!
  dza
  7 lat
 • Według mnie - bardzo niedobry spektakl.
  7 lat
 • O co chodzi, że są dwie opinie i to mocno skrajne...
  Magda
  8 lat
 • żenada (opinia sprzed 8 lat)
  Kolejny beznadziejny spektakl dyrektora, skierowany Bóg wie do kogo, źle zagany, nudny i statyczny. Po tej produkcji wiem, że muszę odpocząć od Teatru Wybrzeże. A dyrektorowi polecam odpocząć od reżyserowania.
  już mam dość Wybrzeża
  8 lat
 • SUPER! (opinia sprzed 8 lat)
  gorąco polecam! każdy facet, zanim pomyśli o zdradzie, powinien to obejrzeć. Poza tym- świetna zabawa!
  zoja
  8 lat

Twoja opinia

zamknij

Regulamin dodawania opinii

Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat