Dodaj opinię

Opinie (49)

 • Niby pracodawca nie ma takiego prawnego obowiązku w rozumieniu dopłacania pracownikom których się bombarduje dodatkowymi obowiązkami... Ale taki pomysłowy pracodawca musi wiedzieć, że idąc takim chciwym tokiem myślenia- za chwilę będzie miał firme złozoną z ukraińców;)
  6 miesięcy
 • Toś się Pan sfrajerował. U nas wielokrotnie takie akcje bywały i zawsze stawaliśmy twardo, daj dodatkową kasę to miesiąc dwa pociągniemy inaczej spadówa. Kurka wodna i tak rypiemy na 1,5 etatu a żałuję chamy za czyjś etat tych marnych groszy. A za pełen etat oszczędzają 6-10 tysięcy miesięcznie! (Mówię tu o prawdziwej pensji brutto z kosztami pracodawcy).
  6 miesięcy
  • Co może zrobić jak ma to w umowie (1)
   Albo aneks do umowy ,albo szukać pracy
   6 miesięcy
  • Socjalizm (4)
   Wszystko przez wysokie podatki, pracodawca te chce zarobić, jak pracownik dostaje 3,5tys na rękę to pracodawca musi ponieść ponad 6tyś kosztów, to jest masakra, do tego inne głupie koszty i daniny, a Wy dalej głosujcie na PIS, bo daje 500+.
   kkk
   6 miesięcy
   • Naszczescie idą takie czasy ,za większość (1)
    Tych wszystkich januszow pozamyka te wszystkie pseudo firmy z braku chętnych "jeleni" do pracy za 2.5 k .
    5 miesięcy
    • gdyby rozwój gospodarczy szedł do przodu to bym się zgodził
     ale że nie idzie to efekt zamknięcia pseudofirm będzie taki że wzrośnie bezrobocie
     5 miesięcy
   • ten socjalizm trwa od 30 lat więc mi tu o Pisie nie płacz, wiem o tym ale pracodawcy muszą dojść do tego, że albo płacisz i wymagasz albo bierz Ukraińców
    5 miesięcy
   • a jaki to.ma związek?
    wykaż go
    otua
    5 miesięcy
 • Niech ktoś to wyśle do HR w Gdyńskim korpo na R (1)
  To standard, ale blue warriors wszystko pociagna
  6 miesięcy
  • Wywalili mnie z jednego takiego korpo po tygodniu
   bo wychodziłem z pracy po 8 godzinach a szef cały czas "terminy, odpowiedzialność, mamy za mało ludzi" - widocznie aż tak bardzo im ludzi nie brakowało, skoro co roku praktycznie wszyscy byli zwalniani albo sami odchodzili bo mieli dość :) Nigdy nie ufajcie kierownikowi czy komukolwiek, kto reprezentuje pracodawcę - bo on ma dodatek funkcyjny za ostre cięcie w wuja. Każda ściema dobra, byle tylko ludzi wyzyskiwać.
   Zi0m
   5 miesięcy
 • Z reguły rozdzieli obowiązki tylko że za friko..
  6 miesięcy
 • To przecież normalne. Dopóki pracownik się że wszystkim wyrabia to pracodawca nie widzi niedoboru i konieczności zwiększenia zatrudnienia a każdy miesiąc bez dodatkowego pracownika to dobra kwota ktora7mu zostaje w kieszeni. Dodatkowa kasa też w tej sytuacji nie jest dobrym rozwiązaniem bo pracownik szuka etatu a nie półtorej. Z mojego doświadczenia wynika ze najlepszym rozwiązaniem w tym wypadku byłoby zapowiedzenie przez pracownika długiej nieobecności w pracy, czy to na miesięcznym urlopie czy na L4. Wtedy szybciutko pojawią się zastępstwo.
  Kocio
  6 miesięcy
 • Ja nie mam z tym problemu jeśli to w granicach moich kompetencji
  Tyle że siedzę 8h i się nie rozdwoję. Albo zrobię jedno porządnie albo jedno i drugie do połowy. Ale sygnalizuję na początku że nie starczy mi czasu i żeby brali to pod uwagę i ustawiali mi robotę priorytetami. Najważniejsze to obgadać temat, a nie przyjmować na ślepo i obiecywać że się zrobi a potem rozczarowanie.
  6 miesięcy
 • Chciwość. części pracodawców nie zna granic (5)
  Miałem kiedyś podobną sytuację ale w czasach dużego bezrobocia.Zwolnił się kolega i musiałem gratis przejąć jego obowiązki,jak zaprotestowałem to dostałem poszerzony zakres obowiązków z ,,hipotetyczną"premią,jak okazało się że jej niema zwolniłem się.Trzeba się szanować,nikt za ciebie tego nie zrobi,,.Zginanie karku"przed byle kim żle działa też na psychikę..
  5 miesięcy
  • Najlepsze ogłoszenie o pracę jakie widziałem.

   Wymagania:
   - umiejętność maszyn takich jak piła taśmowa/frezarka/tokarka w stopniu podstawowym, 
   - umiejętność spawania metodami MIG/MAG oraz MMA,
   - mile widziane umiejętności spawania metodą TIG stali i aluminium,
   - umiejętność dokonywania drobnych napraw, malowania, szlifowanie, prace konserwacyjne, umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi: szlifierka, wiertarka,
   - ogólne zdolności manualne, samodzielne wykonywanie prostych prototypów, czytanie rysunków technicznych.

   I to wszystko za mega stawkę 17zł/h
   Dobrze, że nie ma jeszcze haftowania, cerowania, gotowania itd.
   5 miesięcy
   • najlepsze jest to: (3)
    -mam juz 2 lata ogloszenie i 60 osob przyszlo i jak sie dowiedzieli o super stawce 17 zlotych/h nikt nie chce pracowac,nie ma ludzi do pracy .
    5 miesięcy
    • Rotacja jest dobra, jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło pracować za mniej
     Kocio
     5 miesięcy
    • daj jakiś kontakt, bo w mojej poprzedniej robocie kolesie dygają za 13,50 netto (1)
     i boją się zmienić robotę że niby nowej nie znajdą. Spawacze certyfikowani z papierami, frezować też potrafią bo robili to u nas.
     5 miesięcy
     • dasz ten kontakt? może to nie kokosy ale tym ludziom na prawdę się polepszy
      chyba że ściemniasz
      5 miesięcy
 • Tak to już jest,
  duża część pracy w pracy polega na obronie przed dodatkowymi obowiązkami, które są zrzucane na pracownika i za które nikt ci nie zapłaci.
  Toro
  5 miesięcy
 • Sprawa jest jasna.
  Jeśli odchodzi pracownik i jego obowiązki spadają na innych to jego pensję tego byłego pracownika dzieli się po równo tym, którzy pracują za niego - do czasu zatrudnienia nowego pracownika. Tak jest w pracy w której pracuję - nie w Polsce.
  Robert
  5 miesięcy
 • Bo dałeś sobie chłopie wejść na głowę (4)
  Zacznij olewać temat, nie rób wszystkiego, niech magazyn pęka w szwach, przyjęty towar niech zalega na placu, dostawy niech nie wychodzą.
  Jak szefu przyjdzie z pretensjami to powiedz że przecież się nie rozdwoisz. I wręcz mu wypowiedzenie.
  Pracy dla magazyniera teraz w bród a ludzi jak sam widzisz nie ma.
  Powiedz że robisz swoje i chcesz 100% podwyżki inaczej masz to gdzieś. Szanuj się.
  5 miesięcy
  • No bo to są Polacy buraczki
   Jak było za dużo ludzi na rynku pracy to pracodawcy robili z ludźmi co chcieli , a że Polski naród tępy nie szanuje swoich praw to jest jak jest
   Hańc
   5 miesięcy
  • za 50% podwyżki to ten pracodawca ma 20 lepszych na bramie (2)
   którzy drapią pazurkami farbę z furtki, jak kolo zawoła 100% podwyżki to wyleci i nigdzie roboty za podwójną stawkę nie znajdzie. Niestety nie te kwalifikacje. 30% podwyżki byłoby realne, ale nie 100.
   5 miesięcy

Twoja opinia

zamknij

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat