Opinie (122) 3 zablokowane

Wszystkie opinie

  • XXX (15)

    A teraz podajcie koszt miesięczny . Wtedy normalny człowiek zobaczy ile sh*tfood kosztuje.

    • 65 14

    • pracownia smaku :D (9)

      30dni, dieta normal 1000 kcal
      cena za dzień ok. 52 ZŁ
      RAZEM ok. 1560 ZŁ

      niezłe golenie frajerów

      • 45 2

      • 1000 kcal (3)

        to chyba dla mrówki

        • 45 0

        • (1)

          A opakowaniami można palić w piecu. To dodatkowe kalorie. Jeden dzień to trzy plastikowe tacki, jedna miska i dwie butelki. I to wszystko razy trzydzieści.

          • 8 0

          • To mnie chyba najbardziej zniechęca tyle plastki przykre to :/

            • 1 0

        • No co ty ja i Krycha te 1000 kcal to zamawiamy na spółę. Już dwa miechy tak jedziemy i efekty widać było po tygodniu. Jedyny

          • 2 0

      • Nazywanie frajerem kogoś, kogo stać na wygodę za 1500 przez kogoś, kogo nie stać jest chyba nie na miejscu.

        • 43 15

      • Wciąż tanio

        Jak pomyślę, że za to trzeba kupić dobre produkty, zapłacić kucharzom, kierowcom, wynająć lokal, kupić sprzęt i jeszcze zarobić...to czułbym się bardziej komfortowo płacąc więcej.

        • 8 8

      • aa, to w nowej Wolsce frajerami sa ludzie bogatsi od ciebie? (1)

        ja mam taka diete za 70zl za dzien, bo to 45 minut mojej pracy. Przestan byc biedakiem i wez sie do roboty, to nie bedziesz musial jesc kartofli codziennie

        • 17 8

        • Ja nie jestem biedakiem a uwielbiam ziemniaki :D

          • 1 0

      • Ja mam sprytny patent: kupuję wyższą kalorycznośc, np. 2000-2500 ale co drugi dzień. Dwa razy z rzędu da się zjeśc ten sam obiad (w domu także gotujemy na kilka dni), a sniadania, przekąski i kolacje dzielę na kolejne

        Ja mam sprytny patent: kupuję wyższą kalorycznośc, np. 2000-2500 ale co drugi dzień. Dwa razy z rzędu da się zjeśc ten sam obiad (w domu także gotujemy na kilka dni), a sniadania, przekąski i kolacje dzielę na kolejne dni. W takim systemie finansowo ma to sens, biorąc pod uwagę wygodę i oszczędnośc czasu.
        CHyba że ktoś jest bardzo aktywnym sportowcem i potrzebuje dziennie tyle kaorii, to wtedy system nie zadziała :(.
        Jedyne co mi przeszkadza w tych dietach to to, że jest w nich bardzo dużo węglowodanów, do śniadania pieczywo, platki, do kolacji pieczywo etc. A ja nie jem chleba, a wyrzucać nie lubię.

        • 1 0

    • no ale co ci do tego? (1)

      kogoś stać, lubi i kupuje. to jest prywatny biznes i prywatny odbiorca.

      • 35 11

      • Wartość jedzenia, to ułamek ceny. To przede wszystkim cena opakowań i dowozu. Nawet kucharza nie potrzeba, bo wszystko surowe, a barszcz z kartonu.

        • 5 3

    • (1)

      Dieta pudełkowa, 1500kcal, 20 dni w miesiącu (bez weekendów), 800 zł z transportem. Szczerze to 1-2 osobom się nie opłaca gotować. Kto ceni czas: stanie przy garach + transport + robienie zakupów + zmywanie oraz prąd + śmieci + połowę się wyrzuca. Globalnie to się opłaca. Dla więcej niż 3 osób już chyba lepiej gotować samemu.

      • 31 21

      • Globalnie to jesteś producentem plastikowych odpadów na masową skalę.

        • 9 4

    • Geberalnie sa ludzie których na to cstac januszku;))

      • 3 6

  • dlaczego nie ma zaznaczonego artykuł sponsorowany :) (5)

    Pani redaktor, nawet nie musnęła Pani palcem tematu cateringu.

    Firmy, które Pani podała są w miarę ok, średnia półka , ale są dużo lepsze , bogatsze w dania i tańsze od wymienionych XD

    • 85 2

    • (4)

      Możesz polecić? Bo akurat szukam ;)

      • 12 1

      • Jucy Jar - napisałem mój komentarz pod artykułem

        Mają Trójmiasto
        https://juicyjar.pl/

        • 3 0

      • Brokuł (2)

        najciekawsze smaki wg mnie. Dość odważne połączenia :)

        • 6 9

        • (1)

          xD brokul hahaha same mrożonki plus dużo orientalnych przyprawy zeby zabić smak ....

          • 3 4

          • "Zielono mi", "Wilczy głód", "Kukułka", chyba "dieta do domu" i sporo innych.

            • 3 0

  • Nie no fajnie (8)

    Jak ktoś siedzi w biurze 15h na dobę, nie ma czasu bo jest zajęty koszeniem hajsu to może sobie pozwolić na żarcie z pudełek za 1500zł.

    Ja to już chyba wolę pracować mniej, nacieszyć się czasem, zaoszczędzone pieniądze wydać na materialne przyjemności, jeść żarcie z marketu i umrzeć szybciej.

    • 62 5

    • (7)

      A jak siedzi w biurze 8h i nie chce spędzać dodatkowej godziny dziennie na zakupy i gary tylko w tym czasie woli pocieszyć się życiem?

      • 12 6

      • To wtedy wyda 3/4 pensji na jedzenie (6)

        Nikt nikomu nie broni.

        • 13 3

        • no, chyba że to dla niego grosze (3)

          co jest bardzo możliwe, np ja jestem informatykiem i 70zł na dzień to drobniaki, nie robi róznicy.

          • 4 4

          • (2)

            Jak ktoś nie jest w stanie poświęcić trochę czasu na przygotowanie jedzenia, to jest dobrym materiałem na chirurgiczny stół.

            • 4 4

            • jestem na specjalnej diecie

              przygotowanie codziennie posiłkow zgodnych z dietą, odmierzenie porcji, utrzymanie różnorodności, jest samemu cholernie ciężkie. Zwykle kończy się tym, że 3 dni jesz to samo i zniechęcasz się. Dieta pudełkowa roziwązuje ten tak naprawdę jeden z głownych problemów diet: mała różnorodność

              • 8 0

            • Ja na codzień gotuje sama kiedyś miałam specjalna diete rozpisana tylko dla mnie ale gotowałam sama. Przepisy pycha, różnorodne ,schudłam prawie 8 kg ale po powrocie do domu cały wieczór w garach najpierw obiad potem

              Ja na codzień gotuje sama kiedyś miałam specjalna diete rozpisana tylko dla mnie ale gotowałam sama. Przepisy pycha, różnorodne ,schudłam prawie 8 kg ale po powrocie do domu cały wieczór w garach najpierw obiad potem żarcie na drugi dzień .Dlatego teraz szukam pudełkowej bo jak pomyślę że mam znowu poświęcać tyle czasu na przygotowywanie jedzenia to mi się odechcewa

              • 1 0

        • Wcale nie (1)

          Do tej pory wydawałam ok. 900 zł miesięcznie na jedzenie (+ ewentualnie na wyjścia do knajp). Za dietę pudełkową 1800 kcal bez weekendów płacę 800 zł. W sumie miesięcznie wychodzi ok. tysiak, ale za to nie podjadam, praktycznie nie chodzę na zakupy i nie tracę czasu na gotowanie.

          • 5 0

          • 1800kcal

            Twoją pracą jest oddychanie?

            • 0 3

  • Dam wam teraz darmową porade dietetyczną do której nie trzeba zadnych diet, pieniedzy etc: "Jedz połwę." (6)

    • 53 13

    • (4)

      a gdzie mogę kupić połwę? ;)

      • 16 9

      • Mam nadzieję że wyjaśnię (1)

        Połowę też kupisz tam gdzie kupujesz całość :)

        • 18 4

        • Jem połowę, a nawet zawsze wyrabiam 200% normy dziennej.

          • 3 0

      • Tytu ? Się mi bo "S" zgubilo na koszulce. (1)

        • 6 0

        • Prawie dobrze

          • 0 0

    • Może jednak "pisz połowę mniej komentarzy"?

      • 1 5

  • Najlepsza smakowa dieta to Szanghaj w Gdyni na Bema

    Jadam tam od 15 lat i ani ja ani małżonka nie przytyliśmy. Kwestia umiaru. A Spurek tego nie lubi

    • 10 13

  • (3)

    Katering dietetyczny czyli jaki?
    Przecież każdy pokarm jest dietą samą w sobie. O co chodzi? O to samo co super food czyli normalne warzywa, owoce, kasze, nabiał, mięsa i td?

    • 35 0

    • (1)

      Np. Bez mięsa, bez ryż, bez nabiału

      • 0 0

      • Bez niczego?

        • 0 0

    • Np. Bez miesa, bez ryb, bez nabialu, itp.

      • 0 0

  • Rankingi (1)

    Przestańcie wypisywać te bzdury o rankingach ! Wymieniacie co chcecie i kogo chcecie a dużo lepszych cateringów w Trojmiescie zostaje pominiętych

    • 54 1

    • bzdura

      Wymieniają w rankingach te firmy które zapłaciły za ogłoszenia na portalu. Każdy kto miał tu ogłoszenie wie, że oferują też pozytywne komentarze i opinie za hajc.

      • 4 0

  • a gdzie koszty miesięczne każdego z nich?

    • 28 1

  • Fitdieta

    Kaszuby. Najlepsza i bardzo dobra cena.

    • 6 23

  • Polecam Maczfit ! (3)

    Od dłuższego czasu korzystam z diety pudełkowej od Maczfit. Dania urozmaicone, smaczne, świeże, z duża ilością warzyw i owoców. Koszt dla mnie na miesiąc bez weekendów wynosi 1300 PLN, więc taniej niż chciałbym sam bawić się w dietę, z zakupami, gotowaniem, itd.

    • 7 58

    • Masakra (1)

      za 1300 to można kilka osób wyżywić i to całkiem smacznie i zdrowo, no i oczywiście 3000 kcal a nie jakieś 1500 czy 2000

      • 12 10

      • Masakra

        Za 100 tysiecy można mieć 50 passatów albo jedno nowe auto

        • 22 3

    • Super o ile pracuja

      To chyba nie zamawiałeś jak mieli chyba w zeszłym roku jakieś mega problem Tydzień była wyłączona infolinia i brak dostaw. W sieci było masa negatywnych komentarzy. Jak wrócili do życia to magicznie pousuwali albo przykryli kupionymi komentarzami z pochwałami. Może teraz już jest ok, ale ode mnie nie dostali drugiej szansy

      • 11 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.