Dodaj opinię

Opinie (99) ponad 10 zablokowanych

 • Śledzie w pomidorach po gdańsku!!
  Teraz zacznie się marsz ku I lidze! Będziecie jeszce płakać za Ojrzyńskim.
  AC/DC
  1 rok
 • Bez napinki ok (1)
  Powiedzcie mi dlaczego ikony klubu dostały "robotę" w klubie np. Kowalski itp.. a sobiego olali... Tylko nie Piszcie proszę że to przez korupcje.. Mnie się on podobał jako kapitan drużyny może nie miał umiejętności czysto piłkarskich ale miał wolę walki...
  Kibic od wielu wielu lat
  1 rok
  • Myślę, że sam sobie odpowiedziałeś o umiejętnościach Krzysztofa Sobieraja.Miał wolę walki...
   1 rok
 • Brednie!
  Po pierwsze - z trybun ni jak nie widziałem dobrej gry Arki
  Po drugie - nie widać jakichkolwiek symptomów, ze może być lepiej
  Po trzecie - drażnią mnie wypowiedzi dyskontujące prace trenera Ojrzyńskiego ( u niego widać było chociaż wole walki ) zwłaszcza podkreślające, że teraz zostanie w drużynie wprowadzona dyscyplina ( jakby LO nie potrafił dyscyplinować drużyny )
  Po trzecie - drażnią mnie wypowiedzi trenera Smółki i innych jakoby "starzy" zawodnicy Arki nie potrafią sie nauczyć filozofii gry tegoż ( coż to za filozofia ?- pytam sie . Czyżby Smółka wyprzedził epoke i stosował nieznaną innym wcześniej taktyke ? Przecież i "starzy" i "nowi" pracowali z innymi trenerami w innych klubach. Nie dotyczy to Nalepy, ale to temat innej opowiastki )
  Po czwarte - "nowi" nic nie wnieśli!!! Nie widziałem dobrego zagrania Kolewa ( natomiast niźle sie kłóci ) Cvijanowic gra niewiele lepiej, Danielak podobnie ( poza tym, że gra niewiele ), Aankour nie ma "kleju" w nodze. Na ocene Janoty przyjdzie pora później.
  Po piąte - irytuje mnie moje postepowanie, że po raz n-ty kupiłem karnet!!!
  Bocian Kaszubski
  1 rok
 • offtop (1)
  Mały offtop
  Ziomki, słuchajcie, jest pomysł.
  Siedzę właśnie z ziomkiem na Witominie i mamy taką rozkminę:
  Co sądzicie o zgodzie GKM Grudziądz z Arką? Rozszerzymy wpływy aż pod Bydgoszcz, barwy te same, a Olimpia już od dawna wącha d*pę betonom. Poza tym od dawna było słychać o tym, że wybrzeże prostytuuje się z lechią. Zadziałajmy!
  A w sumie nie wiem, upaleni już jesteśmy.
  MZKS
  1 rok
 • arka wygra derby z Lechia w 2048 (1)
  1 rok
 • Arkal to tenis
  1 rok
 • Kiedy do "fachowców" wreszcie dotrze że ładna, widowiskowa gra oznacza w efekcie również więcej punktów na koniec?
  Z bezładnej kopaniny, obrony Częstochowy i podań do tyłu czasem jakiś punkt wpadnie ale to z automatu oznacza grę o utrzymanie. I mniej widzów.
  free
  1 rok
 • Arka grać.. mać!
  1 rok
 • Czytajac ten artykul dowiedzialem sie ,ze nie wazny jest wynik ,tylko gra i utrzymywanie sie przy pilce. W polowie meczu pokazali statystyke ilosci podan , bylo mniej wiecej tak , Arka-260 ,Jaga- 89. Czy z tego wynikal wynik meczu? Co do sondazu , to bardzo glupie pytania , bo w grze Arki nie bylo ani wyniku ani stylu. Co do gry Koleva to wlasnie ,,docenili,, go jako jednego z cieniasow ekstraklasy.Wszyscy widza tylko trener nie chce tego zobaczyc. Z jednej strony rozumiem, przeciez to pan trener go sciagnal, wiec ciezko przyznac sie do porazki. Jak trener nie zmieni stylu gry druzyny , na ofensywny , to przypuszczam , ze za miesiac go tu nie bedzie a Arka bedzie czerwona latarnia ligi.
  kibic Arki
  1 rok
 • ostatnim trenerem Arki który chciał grać w piłkę i dominować był Dźwigała
  wytrwał do 9 kolejki w I lidze
  1 rok

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii