Opinie (230) ponad 20 zablokowanych

• (1)

Piękny mecz, atmosfera, wygrana drugi raz z liderem, a tu jak zawsze niedowartościowane trolle muszą narzekać, kpić i inne takie. Smacznego - ale nie udławcie się tym hejtem. Brawo Automatyka!

• (5)

Specjalista się odezwał. Nie da się grać całego meczu na dwie piątki.

• 5 0

• (4)

Gdzie jest napisane „cały mecz” ? Trzecia piątka wchodziła raz na 6 zmian, znawco.

• 1 3

• (3)

Przez większość meczu wchodziła normalnie, co 3 zmianę. Dopiero w końcówce było rzadziej.

• 3 3

• (1)

w d*pie byłeś g*wno widziałeś

• 0 3

• Brawo ty...

Ja też lubię kulturalnie wymienić opinie na temat meczu.

• Lalala (1)

Tak moja żona wyraziła swoją radość odpowiadając na mojego sms-a z hali o zwycięstwie nad Katowicami. Nic dodać nic ująć, radość.

• 12 3

• hehe moze i ty cos dzisiaj ustrzelisz:)

• 13 2

• Gratulacje!!!!!

Wielkie brawa dla chłopaków i trenera. Brawa dla Zarządu za trafione transfery.

• 18 5

• Gdzie jest koleś bolo?

schowałeś pusty łeb, hejterze.

• 19 2

• szacun dla całego składu zawodników i sztabu szkoleniowego (1)

a przy okazji, nie zapominajmy też o tym, że to są owoce ciężkiej pracy całego grona ludzi zaangażowanych w rozwój i wyniki MH Automatyki i PKH 2014

• 35 2

• Ale se chłopaki Słodzą

• 5 15

• 6, 7, 8 czy 9 miejsce? (2)

I znowu lider pokonany. Z 0:3 na 4:3, z 0:2 na 4:2. Tak trzymać panowie hokeiści. Trzeba chociaż utrzymać przewagę nad Zagłębiem, żeby być w tabeli wyżej od nich przed play-off. Konieczne będzie właśnie zwycięstwo z

I znowu lider pokonany. Z 0:3 na 4:3, z 0:2 na 4:2. Tak trzymać panowie hokeiści. Trzeba chociaż utrzymać przewagę nad Zagłębiem, żeby być w tabeli wyżej od nich przed play-off. Konieczne będzie właśnie zwycięstwo z Sosnowcem w Gdańsku. Można jeszcze powalczyć o 7 miejsce, bo do 6 lokaty jest trochę za dużo straty punktowej przy takiej grze w kratkę. Jednak gramy do końca! Dopiero ostatnia kolejka rozda karty przed decydującymi starciami.

• 21 1

• (1)

Poprawka: z 1-3 na 4-3 ( pierwsi bramke strzeliliśmy )

• 6 1

• Faktycznie. Luka w pamięci.

• 2 0

• Osłabienie (10)

Kontuzjami okazało się wzmocnieniem . Z wielkim szacunkiem dla kontuzjowanych okazało się, że gra wyglada lepiej. Ostatnia tercja bardzo dobra za sprawą szarpnięcia , którego dokonał Jelakov. Widać, że ma na polskie

Kontuzjami okazało się wzmocnieniem . Z wielkim szacunkiem dla kontuzjowanych okazało się, że gra wyglada lepiej. Ostatnia tercja bardzo dobra za sprawą szarpnięcia , którego dokonał Jelakov. Widać, że ma na polskie warunki bardzo dobre umiejętności wprowadzania krążka sensownie do tercji ( czego brakuje kapitanowi niestety ) . Wjazd do tercji i rozegranie co dało 2 bramki. Ma swobodę w jeździe i technice wiec patrzy na to co się dzieje . Bardzo miło na to patrzeć . Spryt i umiejętności strzeleckie Vitka - bez komentarza - szkoda jedynie, że uszła mu już szybkość. Byłby na podium :) . W obronie wyróżniłbym Cunika - ambitnie , mądrze bez faulu - świetna jazda i podanie.

• 23 3

• (3)

Z szacunkiem dla ciebie, ale nie damy rady grać co 2, 3 dni na trzy, a w końcówce na dwie piątki.
      Tak więc kontuzjowani niech jak najszybciej wracają, a będzie jeszcze lepiej.

• 12 0

• (2)

Dadzą radę

• 0 4

• (1)

Nie ma opcji. Najlepiej mieć cztery piątki na mecz żeby trener mógł rotować składem.

Tym bardziej że w naszej dziwnej lidze w play off gra się mecze dzień po dniu, czego nie nawet w play off NHL. I nie możemy do najważniejszych spotkań przystąpić wypruci z sił bo nic nie ugramy. A w pełnym składzie szansa jest :)

• 8 1

• W tej lidze nie ma to wielkiego znaczenia. 3 piątkami można grać , jak są dobre . 4 to komfort jeśli potrafi trzymać wynik . U najlepszych najczęściej grają 3/2 piątki ze sporadycznym wejściem 4 tej. 4 to bezpieczeństwo w razie kontuzji itd

• 0 0

• (5)

U kapitana sprawa wyglada tak: rozpędzam , wjeżdżam i lekko strzelam na bramkarza a on łapie lub wybija i jest kontra albo bulik który przegrywamy . Raczej Wjazd trochę głębiej i przytrzymanie krążka i rozegranie albo

U kapitana sprawa wyglada tak: rozpędzam , wjeżdżam i lekko strzelam na bramkarza a on łapie lub wybija i jest kontra albo bulik który przegrywamy . Raczej Wjazd trochę głębiej i przytrzymanie krążka i rozegranie albo wpychamy się na bramkę . masz szybkość i jesteś waleczny ale nie robisz tego - sorry ze tak personalnie ale to jest główny problem ( wrzutki i strzały lekkie z którymi nie ma problemów żaden bramkarz ).niestety Buliki przegrywamy regularnie ( jedynie Petr czasem ładnie wygra ale wtedy nikt nie jest przygotowany do strzału )Temat do poprawy w tej piątce.

• 2 0

• (1)

Statystyki bulików mówią co innego.

• 2 0

• To ja chyba inne mecze oglądam , gdzie masz statystyki bulikow ?

• 0 1

• (2)

Halo a kto wyłożył krążek na 2 bramki Vitku właśnie Janek chyba nie byłeś na meczu 2 piątka dopiero wzięła się do roboty w 3 tercji

• 1 0

• Janek walczył, ale to ciągle nie jest jego poziom. On potrafi lepiej grać.

• 2 0

• Bardzo go szanuje za waleczność , szybkość ale to co robił Jelakow ( ładne rozegranie bez chaosu ) może robić spokojnie również Janek . Styl wrzutki NHL i walka o krąże nie sprawdza się w naszym przypadku. Tak było rok

Bardzo go szanuje za waleczność , szybkość ale to co robił Jelakow ( ładne rozegranie bez chaosu ) może robić spokojnie również Janek . Styl wrzutki NHL i walka o krąże nie sprawdza się w naszym przypadku. Tak było rok temu i w tym roku jest podobnie. Janek wjeżdża do tercji a potem następuje chaos albo koniec akcji . Szkoda tej energii . Lepiej jakby pchał się na bramkę ( albo wymusi karę albo zdziała więcej ).

• 0 1

• Piątki (3)

1. Południowy - Steber, Polodna, Vitek, Cunik, Maly
    2. Wschodni - Rozkov,Jełakov, Gołowin, Krasowski, Teslukiewicz
    3. Krajowy - Danieluk, Marzec, Pesta, Lehman, Bolek

Jak dla mnie wczoraj 213 !!! A dla Was??

• 0 6

• (1)

przydałaby się jeszcze piątka północna.... a może i zachodnia

• 4 0

• Piątka czeska, rosyjska, polska... To może jeszcze kanadyjska? To by było coś. :)
        Albo chociaż fińska :)

• 4 0

• Bez znaczenia! W jednym meczu 213 w drugim 132 a w trzecim 123 a nie można zapomnieć ,że jest i 4 piątka która daje oddech a są to zawodnicy którzy też umieją grać.

Fajnie się ogląda jak drużyna tak walczy! No i życie wróciło na Olivię!