Bardzo dobry specjalista

Temat dostępny też na forum: lek.med. P.Sowiński
Zaawansowana nerwica natręctw zniszczyła mi życie. Zaczęły się pojawiać nowe rytuały. W końcu odsunęło się ode mnie nawet najbliższe otoczenie - ja sam nie mogłem już ze sbą wytrzymać. Na szczęście trafiłem do doktora Sowińskiego. Przede mną jeszcze dużo pracy, ale juz bardzo dużo udło mi się osiągnać. To jest bezcenne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Bardzo dobry specjalista

Lęk przed jazdą samochodem po ostatnim wypadku był na tyle silny, że musiałem udać się do psychologa. Na szczęście okazał sie nim byc dr Sowiński, który bardzo mi pomógł i powoli zaczynam przezwyciężać swoje lęki. Bardzo dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Bardzo dobry specjalista

Dla mnie doktor Sowiński również okazał się być nie ocenioną pomocą w trakcie depresji którą przechodziłam. Jest to świetny psycholog, któemu bardzo zależy na wyleczeniu pacjenta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Bardzo dobry specjalista

Ja także jestem bardzo zadowolony z wizyt u doktora Sowińskiego. Jest bardzo dobrym specjalistą, i bardzo mi pomógł w okresie totalnego załamania. Godny polecenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Bardzo dobry specjalista

Fakt, doktor Sowiński to świetny psycholog. A jeśli chodzi o depresję to wyprowadził z niej mojego ojca, po tym jak moja mama umarła...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Bardzo dobry specjalista

Zgadzam się Pan Piotr to fantastyczny psycholog, który bardzo pomógł mojej córce i dzięki niemu może ona normalnie funkcjonować w społeczeństwie, ponieważ wyzbyła się swoich lęków. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Bardzo dobry specjalista

Również uważam, że dr Sowiński jest świetnym psychologiem. Nie stara się leczyć tylko lekami ale również psychoterapią, która, niekiedy, jak okazało się np w moim przypadku jest dużo bardziej skuteczna. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Bardzo dobry specjalista

Tak samo jak poprzednicy mogę polecić usługi dr Sowińskiego. Jest bardzo dobrym Psychologiem, co potwierdził podczas mojej terapii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Bardzo dobry specjalista

Również polecam usługi dr Sowińskiego. Jest to bardzo dobry psycholog, któego na prawdę warto polecić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Takę moge powiedzieć, że to bardzo dobry psycholog. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Po 4 latach nieudanego leczenia farmakologicznego, szukania pomocy w szpitalach i u terapetów dostałem numer do dr Sowińskiego, udało się zawrócić. Już nie pragnę śmierci, tylko zmieniać swoje zycie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Doktor Sowiński to specjalista w swoim fachu. Potrafi słuchać, zna się na rzeczy i nie bagatelizuje żadnych objawów. Jestem mu wdzięczny za pomoc i z czystym sumieniem polecam każdemu kto potrzebuje porady.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na terapię najlepiej zgłosić się do doktora Sowińskiego. Poszłam tam sceptycznie nastawiona jednak po pierwszej wizycie wszystkie moje obawy zniknęły. Doktor jest profesjonalistą, zna się na rzeczy i ma świetne podejście do pacjentów. Pomógł mi pozbyć się moich kompleksów za co jestem dozgonnie wdzięczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jeśli chodzi o problemy tej natury to mogę polecić udać się na chociaż jedną wizytę do doktora Sowińskiego. Gwarantuje, że profesjonalizm jak i atmosfera, która panuje w jego gabinecie przekona każdego do powrotu. Bardzo skuteczna terapia pozwoliła mi szybko pozbyć się moich dolegliwości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sowinski to rzeczowy profesjonalista, ktorego uslugi polecam wszystkim potrzebującym pomocy psychologa. Zalezy mu na pacjentach a terapia przynosi efekty. Ma swietne podejscie do ludzi i posiada ogromną wiedzę. Bez niego pewnie nadal zmagalbym sie z choroba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jestem bardzo zadowolony z pomocy jaką daje mi doktor Sowiński. Cieżko w tych czasach o kogoś kto tak fachowo i profesjonalnie, a jednocześnie przyjaźnie traktuje swoich pacjentów. Dzięki niemu moje lęki i choroba ustępują a ja cieszę się życiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jestem bardzo wdzieczny panu doktorowi ze wyciagnal mnie z depresji. Sadzilem, ze jest to beznadziejna sytiuacja, jednak on pozwolil mi uwierzyc, ze nadal jest nadzieja. Jestem wdzieczny za cala pomoc, jakiej doktor mi udzielil.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Te wpisy powyżej, to straaaaaaaaaszna antyreklama, zwłaszcza że IP się powtarzają.
Reklamować, to trza umić :):):):););)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Leczę się u pana doktora na nerwicę natręctw. Powoli wychodzę z błędnego koła swoich przymusów. Zaczynam odzyskiwać swoje życie, choć jeszcze rok temu wydawało mi się niemożliwe, że będę mógł żyć inaczej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bardzo dobry psychiatra, który zna się na rzeczy. Pomógł mi w czasie gdzie byłam załamana. Profesjonalista pod każdym calu i jest bardzo uprzejmy. Profesjonalnie podszedł do mnie i do mojego problemu. Lekarz z sercem i godny polecenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jestem pacjentka dr. Sowińskiego od ponad roku i bardzo pana doktora polecam. Mily, slucha uwaznie, zaangazowany w rozmowe, ktora umiejetnie prowadzi. Stwarza atmosfere umozliwajaca szczera rozmowe o problemach. Umiejetnie dobiera lekarstwa. Wizyty u pana Piotra pomogly mi w odnalezieniu rownowagi psychicznej...pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja jestem w trakcie terapii u pana Piotra Sowinskiego, to dopiero drugi miesiąc ale juz widze poprawe. Osoba pełna zrozumienia, wnikliwie badajaca przyczyny wszystkich problemow. Na pewno bede to kontynuowac, bo zaszczepil we mnie nadzieje na zmiany i lepsze zycie...leki zmienil na lepsze, juz nie tyje i nie zamulam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja juz dłuuugo po pierwszej wizycie, dobrze dobrane leki i poprawa komfortu psychicznego, to wlaśnie zawdzięczam panu Sowińskiemu. Teraz chodze tylko na kontrole bo naprawde jest ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Naprawdę dobry psychiatra. Jestem pacjentem pana Sowińskiego z powodu depresji i alkoholizmu. Wiem że jestem skazany na długie i moznolne leczenie, ale dzięki jego pomocy i poradom jakoś daję radę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogromne problemy z zasypianiem ktore mialem w ostatnim okresie ( nie wiem czy to z powodu stresu, czy diety ale insomnia trwala u mnie 3-4 dni i skutecznie wylaczyla z zycia) pan Piotr załatwił skutecznie za co bardzo mu dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam zaburzenia typu borderline i dosc trudny charakter. Przez wiele lat unikalam leczenia i twardo brnelam w ryzykowne zachowania, ale z wiekiem doszlam do wniosku ze krece sie w kolko coraz blizej przepasci i jesli nie zaczne sie leczyc wkrotce z niej spadne. Dzieki terapii u pana Piotra Sowińskiego zaczelam ogarniac swoje zycie, polecam polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mysle ze dr Sowinski to dobry i skuteczny lekarz faktycznie... troche sie obawialem i nawet nie chcialem isc na jakakolwiek terapie, ale po pierwszej wizycie przekonalem sie ze jest mi to potrzebne raczej... potrafi dotrzeć nawet do młodszej osoby, fajnie tlumaczy rozne rzeczy i pomaga zrozumiec chorobe albo przyczyny jakichs zahowan
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Bartłomiej S. - opinia (4 odpowiedzi)

Od ponad dwóch lat nie możemy doprosić się przeprowadzenia zebrania w celu wybory zarządu....

Patrycja - ocena (3 odpowiedzi)

Miałam styczność z p. Kaniszewskim kilkukrotnie. Jest to osoba mało profesjonalna i w życiu nie...

Pikacz - ocena (3 odpowiedzi)

Długi termin realizacji ;( więc nie polecam