Naklejki-fototapeta- nie mogę znaleźć..;/ (6) chodzi mi głownie o takie do kuchni, na jedne murek mi potrzebne.. Chce z... Ania1979 fototapeta (10) Szukam informacji o firmach, które robią fototapety. Chcę ją zamontować w... Kb nnt. fototapety (14) Za jakiś czas bedziemy z przyszłym mężem urządzać mieszkanko, i wczoraj... nulka
Ręczniki do łazienki mogą być dekoracją? (2) Ręczniki do łazienki... czy ktoś również tak jak moja żona przywiązuje do... gość ładne lampy wiszące do 1500 zl (2) Gdzie w Trojmiescie jest przyzwoity sklep z lampami? ceny jak w tytule,... kag meble skorzane (2) czy wiecie gdzie mozna kupic tanio i jakosciowo dobre meble skorzane- mysle... baz Okap (1) Okap MAAN podszafkowy, zna ktoś? warto? ona Okap MAAN (1) Okap MAAN podszafkowy, zna ktoś? warto? ja bateria kaskadowa czy normalna (1) Hej Zastanawiam się nad zakupem baterii umywalkowej kaskadowej takiej jak np... Judy Potrzebna kuchenka gazowa wolnostojąca, ale jaka? (2) Potrzebuję wolno stojącej kuchenki gazowej dla babci. Wiem, że teraz wszystko... mikon maszyna do cięcia gresu - gdzie wypożyczę w Trójmieście? (5) Witam, mam pytanie gdzie w Trójmieście można wypożyczyć maszynę do cięcia... m. gdzie można kupić szklarnię ogrodową (1) poszukuję firmy z trójmiasta, która sprzeda i zainstaluje łącznie z... Cytrynka 007 Czy wiecie gdzie można kupić taką listwę? (1) http://www.google.pl/imgres?q=LISTWA+SILIKONOWA+DO+MEBLI&um=1&hl=pl&a... nzalog. Krzysia Folia mdf na frontach kuchennych (1) Witam Kupujemy właśnie mieszkanie, które ma gotową kuchnię robioną na... mr. s Akcesoria meblowe (6) Czy ktoś z Was zamawiał akcesoria meblowe z sieci? Interesuje mnie cenowa... eldeko gdzie w gdańsku największa ekspozycja mebli kuchennych? (1) Chciałabym po prostu pojeździc i poogladac, żeby ogólnie zobaczyć CO mi sie... andzior Piecyk elektryczny - gdzie kupię? (2) Witam, Szukam w Gdańsku sklepu, gdzie można kupić piecyki elektryczne tego... karollo Stół- opinie (18) Przymierzamy się z mężem do zakupu stołu:) Chciałabym żeby był solidny, duży... miliani łóżko (1) czy ktoś może wie gdzie w Trójmieście można kupić porządne łóżko do sypialni?... calaviolina Meble kuchenne na wymiar (2) Jaką firmę z okolic Tczew możecie polecić do wykonania mebli kuchennych?... happy_day