Dlaczego?

Dlaczego w lecie nikt nie jeździ na sankach? Jakie jest najszybsze zwierze świata? Ile to jest 2+2 ? Dlaczego jestem cienki z matematyki? CDN...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dlaczego?

dlaczego dlaczego?po co tyle pytan?po prostujest jak jest ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dlaczego?

Dlaczego lubię pingwiny? Aż wręcz przepadam za nimi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dlaczego?

....bo zupa była za słona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dlaczego?

1: Jeździ, tylko trzeba wiedzieć gdzie... Na przykład na Malcie w Poznaniu
2: W powietrzu bodajże sokół w locie nurkującym, a na l;ądzie gepard... W H20 no idea...
3: To zależy o co pytasz... W algebrze, w ciele liczb rzeczywistych R+. będzie to 4, w geometrii musisz najpierw określić topologię, a później wzajemne położenie wektorów
4: Prawdopodobnie miałes cienkich nauczycieli, którzy nie byli w stanie matematyką Cię zaciekawić
Myślę, że rozwiałem Twoje watpliwości :D
Czekam na CD, który ma N
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dlaczego?

Ci co maja w swoim kraju snieg to jezdza caly rok;)

Ryby to Barakuda, Merlin, Tuniczyk....kiedys byl taki program ale nie wiem ktora z nich wkoncu byla najszybsza, tam byla jeszcze jedna ryba, bo dwie ryby walczyly o szybkosc w trakcie ataku, a dwie w plywaniu na dlugie dystanse

Co do 2+2 to byl taki kawal
Rozmowa kwalifikacyjna w sprawie pracy, jeden z najbogatszych ludzi w polsce szukal ksiegowego, wchodzi pierwszy kandydat:
-ile to jest 2+2?
- no 4
- oki, panu juz podziekujemy
Wyszedl opowiedzial wszystko, wchodzi drugi
- ile to jest 2+2
koles pomyslal ze tamta odpowiedz nie pasowala to sobie mysli, facet jest nowoczesny, zapewne zawsze nastawiony na zysk, i odpowiedzial
- 2+2=5 (zawsze musi byc wiecej, niz powinno)
- to panu juz podziekujemy
....sytuacja sie powtarz kilkakrotnie, wszyscy dostaja 1 pytanie i wychodza, wchodzi ostatni kandydat
- ile to jest 2+2?
- a ile szanowny Pan by sobie życzyl by to bylo?
- jest pan przyjety:))


Pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Czy feromony działają (74 odpowiedzi)

Zastanawiam sie nad kupieniem sobie feromonów. Ogólnie należę do bardziej nieśmiałych osób i...

Problemy ze znalezieniem pracy. (8 odpowiedzi)

Czy tylko ja mam takie problemy ostatnio? Od prawie 2 msc jestem bezrobotna - pracowałam w...

pan szuka pana (10 odpowiedzi)

poznam faceta bi dzis