szukam teamu na Ergo Hestia Streetbal (2) jak ktos poszukuje do kat open to pisac czekam gg 13736534 xyz StreetBall 2 osoby (3) Szukam dwoch osob do gry w Streetball jutro w turnieju kto chetny dzwonic lub... Darek STREETBALL GDANSK (1) Hej, zgodnie z poniższym ogłoszeniem o STREETBALL szukam 2och osób z... ~loolitka.
Streetball Gdańsk (3) MOSiR w Gdańsku serdecznie zaprasza sympatyków koszykówki ulicznej do wzięcia... MOSIR kto chetny do gry w kosza (15) Kto chętny na gre w kosza na sali zbieram ekipe. Bedziemy grać prawdopodobnie... ----- klub koszykówki dla dziewcząt (3) Witam.Mam 10 lat szukam klubu koszykówki ,najlepiej w Gdańsku.Za odpowiedzi z... - Lili - NABÓR (1) Klub UKS Omega Gdynia przy Gimnazjum nr:4, ogłasza nabór do klasy sportowej o... Trener koszykówka amatorska w Gdyni??? (7) witam, 2 osoby chętne regularnie pograć w kosza, lokalizacja Gdynia, bardzo... grzechu Kosz Dziewczyny (2) keidyś trenowałam a teraz nie mam czasu na trenowanie , chętnie pogram w... kocii Liga Kobieca w 3LK (1) Zapraszamy wszystkie kobiece zespoly z trojmiasta i okolic do nowej edycji... 3lk szukam ludzi do gry w kosza (6) szukam chętnych do gry w kosza, lokalizacja Gdynia Pogórze, godziny... GGG Koszykówka dziewczyn w Gdyni (1) Szukamy dziewczyn, które mają ochote pograć w kosza. Mamy możliwość wynajęcia... Syla amatorska koszykówka - dziewczyny? (52) może grają gdzieś dziewczyny w koszykówkę i czasem brakuje małej sztuki do... iwo Koszykówka na sali w Sopocie (5) Witam. Zapraszam na cotygodniowe sesje gry w koszykówkę na sali w... Marcin BILETY NA ASSECO- GALATASARAY- GDZIE KUPIC? (1) Hej! chcialabym kupic bilety na mecz Asseco Prokom- Galatasaray, który... Kamila Ankieta dotycząca fizjoterapii po uszkodzeniach sportowych (1) Uprawiasz sport? Miałeś/miałaś w związku z tym kontuzje, uraz itp. oraz... Michaledu Szukam klubu do koszykowki! (1) Witam, szukam klubu do koszykowki w Gdansku, najlepiej okolice Morena,... marcin klub koszykówki-dziewczęcy (2) Witam. Mam 10 lat i szukam klubu koszykówki dla dziewcząt,oczywiście w... Fozzie Zagramy mecza (1) Witam otóż przede wszystkim zapraszam na strone http://www.gtgdynia.tnb.pl... Shungo Koszykówka (3) Szukam ekipy do gry w koszykówkę, może ktoś potrzebuje osoby do składu w... domel8