Autopilot (8 lutego 2011), ost. aktualizacja: 17:59 (23) Uwaga na nieoświetlone drogi i przewrócone drzewa To już ostatnie dziś... Radio Gdańsk Znieczulica polskich kierowców! (1) W życiu widziałem wiele wypadków drogowych, m.in. śmiertelne. Sytuacja jest... figlarny Trakt Św. Wojciecha (13) Witam, ktoś tez został poszkodowany dziś rano jadąc od strony pruszcza w... kiero
przestańcie bawić się agresją,zmieńmy to, bądzmy dla siebie mili i wyrozumiali. (9) ŻYJEMY W JEDNYM KRAJU,WSZYSCY JESTEŚMY LUDŻMI, każdy ma jakieś swije poważne... arek Autopilot (7 lutego 2011), ost. aktualizacja: 17:59 (17) Korek w Orłowie Gigantyczny korek na Zwycięstwa w Gdyni od granicy miasta... Radio Gdańsk Na jakich myjniach myjecie swoje bolidy? (9) Ja przeważnie używam myjni bezdotykowych w różnych częściach miasta... czyścioch Lakierowanie tylnego zderzaka (5) Wiecie może ile by kosztowało polakierowanie tylnego zderzaka (metalic)? bolo WWW.SKUPMOTOCYKLI.EU (1) WWW.SKUPMOTOCYKLI.EU WWW.SKUPMOTOCYKLI.EU czyktoś ma pomysł by drogowcy posprzątali pobocza dróg w 3mieście (2) słuchajcie czy ktoś ma pomysł by drogowcy uruchomili się i w końcu i zaczęli... Ardy Autopilot (4 lutego 2011), ost. aktualizacja: 17:59 (25) Luźniej na Spacerowej Luźniej na Spacerowej do obwodnicy, trochę poprawia... Radio Gdańsk Karetka na parking?? (10) Ja jako ratownik-kierowca karetki reanimacyjnej oświadczam ,ze jak którys z... ratownik Uważajcie na parking przy McDonaldzie w Oliwie! (4) Kradną kołpaki i lusterka - wiem z doświadczenia. Jeśli jesteście głodni, to... Amigo Pohulanka - zakaz zatrzymywania sie (1) Przestrzegam przed parkowaniem na Pohulance. Z jakiejś bliżej nieznanej... sobmar Getz Vs Sandero (2) Witam! Mam okazyjnie do kupienia Hyundaia Getz `09, silnik 1,1, przebieg... Gabber Trochę kultury nie zaszkodzi (6) Dobry wieczór ! Jeśli chodzi o kulturę osobistą, to ma pytanie, które mnie... od.siebie Autopilot (3 lutego 2011), ost. aktualizacja: 17:59 (19) Praktycznie w całym Trójmieście przejezdnie Na Estakadzie Kwiatkowskiego już... Radio Gdańsk korki (2) Suwak...hymmm...większość wie, że ten pas się kończy bo od 2 lat jeżdżą tą... ann Autopilot (2 lutego 2011), ost. aktualizacja: 17:29 (18) Luźniej Na drogach trochę luźniej. Wciąź ciasno na Hutniczej w Gdyni w... Radio Gdańsk Odgrzybianie klimatyzacji ultradźwiękami w Gdańksu gdzie ? (6) Gdzie najlepiej odgrzybię klimę w aucie, podobno najlepsza metoda to... Wojtek Autopilot (2 lutego 2011) (5) Ooo, dzisiaj nie ma autopilota w sieci? A to niespodzianka... albo nie :) Marek_z_Gdanska