Trakt Św. Wojciecha

Temat dostępny też na forum: Na drogach Trójmiasta
Witam, ktoś tez został poszkodowany dziś rano jadąc od strony pruszcza w kierunku gdańska? dziury masakryczne i opona do wyrzucenia, felga do prostowania :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Trakt Św. Wojciecha

Wczoraj przejeżdżałem przez Trakt.
Bardzo miła podróż (ponad 200 km) zakończyła się na Oruni gdy poczułem dyskomfort jazdy.
Flak, uszkodzona felga.
Dziękuję drogowcom za tak niezwykłą przygodę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Trakt Św. Wojciecha

Ja dzisiaj wpadłem w wielką dziurę na wysokości św. Wojciecha, ale na całe szczęście obyło się bez uszkodzeń. Niestety 10m dalej widziałem jak zmieniali koło w Vectrze, czyli miałem dużo szczęścia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Trakt Św. Wojciecha

No mi niestety się nie udało, dwie opony przebite plus krzywe felgi. W momencie kiedy mi się to przydarzyło trzy auta już stały na poboczu z uszkodzonymi kołami, co chwile dołączały do nich kolejne. Aż serce bolało jak słyszałem dźwięk kół wpadających w te wyrwy. No cóż, czeka mnie kolejna wizyta w ZDiZ i walka o odszkodowanie....
Nie mogę tylko pojąć jak to możliwe, żeby tak wyglądała droga krajowa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Trakt Św. Wojciecha

Mi też urwało dzisiaj koło dokładnie w tym miejscu. Dziury są tak wielkie że o wypadek się aż prosi. Ten odcinek trzeba zrobić cały a nie łatać pojedyńcze dziury które po tygodniu robią się dwa razy większe.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Trakt Św. Wojciecha

UWAGA NA TRAKT ŚW. WOJCIECHA NA WYSOKOŚCI ŚW. WOJCIECHA CO TAM JEST DZIUR!!! NORMALNY PRZEJAZD GRANICZY Z CUDEM. BRAWO PANOWIE URZĘDNICY. PIĘKNĄ WIZYTÓWECZKĘ DLA GDAŃSKA ROBICIE!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Trakt Św. Wojciecha

Ludzie, gdzie Wy macie oczy....piszecie, że ogromne dziury, itd......to może wypadałoby zwolnić?....ślepi jestescie czy myslicie o "du@#ipe Maryny?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Trakt Św. Wojciecha

Oho, komuś się nudzi :)

A jeśli kolega wyżej pisze poważnie to albo tamtędy nie jeździ albo pomyka czołgiem...
Ja rozumiem zwolnić, zwiększyć uwagę ze względu na nierówności, ale to co się tam dzieje to przegięcie na maksa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Trakt Św. Wojciecha

Wcale mi się nudzi, ale taka jest prawda....90% nie patrzy gdzie jedzie, taka jest prawda i takie są tego konsekwencje....dziury są nie tylko n trakcie sw. wojciecha.....a tylko o tej drodze pisze się jaka ona dziurawa, ile to ludzi pogieło tam felgi.....zrobiłem już sporo kilometrów i do tej pory nie wpiep@@#$łem sie jeszcze w zadną dziurę, żeby koło urawać czy felge pogiąć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Trakt Św. Wojciecha

skarzyc jak najszybciej... bo jak postawia znak ograniczenia do 40 km/h i nieruwnosci na drodze to nic juz nie zrobicie,do zdiz potrzebne jest dokumentacja foto i najlepiej notatka z drogowki... pozdrawiam .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Trakt Św. Wojciecha

Kolego ":-)" też uważam że na tej drodze należy jechać powoli, lecz niestety obecnie ona wygląda tak że starając się ominąć dziury wpada się na kawałki asfaltu, które leżą dosłownie wszędzie. Ta droga wymaga natychmiastowego i generalnego remontu. Jest to droga krajowa nr 1 a to chyba coś zobowiązuje? Jak można dopuścić żeby droga wjazdowa do trójmiasta była w takim stanie? Oraz gdzie są firmy, które są zobligowane do naprawiania powstałych dziur?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Trakt Św. Wojciecha

To że włodarze mają nas w du@#pie to już całkiem inna sprawa....zgadzam się, że droga ...jedna z głownych wlotówek z/do miasta....a jest w stanie, dla której skala się dawno skończyła.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Trakt Św. Wojciecha

KIEDY SIĘ WEZMĄ ZA TĘ DROGĘ NA TRAKCIE ŚW.WOJCIECHA, JA SIE PYTAM??? DZIURA DZIURĄ POGANIA.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Najtańsze oc dla... gdzie? (82 odpowiedzi)

Witam Posiadam prawko od roku i kilku mies., mój brat od 2 mies. ja jestem właścicielem...

Gdzie w Trójmieście warto kupić używany samochód? (35 odpowiedzi)

Tak jak w temacie. Szukam używanego i chciałbym je kupić w Trójmieście, ewentualnie okolicach....

Skąd wziąć dobre auto używane? (11 odpowiedzi)

Jak w temacie. Szukam kilkuletniego auta w dobrym stanie. Takiego, którym będę mógł pojeździć...