Ochlapani na przystanku

Witam.

Zachęcam wszystkie osoby, które tak jak ja dzisiaj, ok. godziny 11:15, na przystanku przy hali targowej w Gdyni (ul. Jana z Kolna) zostali ochlapani od stóp do głowy wodą z kałuży przez pędzący trolejbus linii 30 (nr boczny 3342), do zgłoszenia skargi na ten incydent w biurze ZKM. Wiele osób zaskoczonych sytuacją po prostu wsiadło w Ich autobus, który nadjechał chwilę potem, być może nawet nie zastanawiając się, co z tym fantem zrobić. Nie bądźmy obojętni na takie sprawy, podejrzewam, że nie jednorazowe. Niestety, kierowcy komunikacji miejskiej często jeżdżą tak, jakby nie liczyli się ani z pasażerami, których wożą, ani z przechodniami, koło których przejeżdżają. Może warto zwrócić na to uwagę ich pracodawców.

Pozdrawiam!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ochlapani na przystanku

Najpierw trzeba się dowiedzieć jaka firma obsługuje tą linię bo przecież ZKM skupia kilku przewoźników. A później trzeba zadzwonić do prezesa tej firmy, tudzież zdobyć email, i dowiedzieć się który to był kierowca. I postarać się żeby szefowstwo uwzględniło incydent przy wypłacie.
Nie jest to łatwe ale możliwe. Powodzenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ochlapani na przystanku

czesc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Ochlapani na przystanku

Witam.

Byłam w ZKMie, nie od razu chcieli przyjąć skargę, ale byłam stanowcza. Dostali opis zdarzenia i zdjęcia ochlapanych ubrań. Dostaną też paragon z pralni. Kierowcę ustalili dosyć szybko, ale nie wiem, jakie wyciągną wobec niego konsekwencje.

Zachęcam innych poszkodowanych do składania zażaleń!

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ochlapani na przystanku

Gratuluję że nie dałaś się spławić ( choć wiem że usilnie próbowali ) a inni widocznie lubią być ochlapywani skoro się nie zgłosili:P ich strata
Jedno jest pewne - o jednego "ostrożniejszego " kierowcę więcej. Masz u mnie czekoladki :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

a to na rano ;) (344 odpowiedzi)

tiaaa...a to na rano. jakie szczęście, że nikt wcześniej na to nie wpadł :)...

Matematyka dla leminga (21 odpowiedzi)

No, nie, Nie wiedziałem, że na portalu trójmiasto mamy taką błyskotliwą elitę. Że lemingi mają...

Jak często się myjecie? (69 odpowiedzi)

Jestem fryzjerką i przeraża mnie widok brudnych, śmierdzących włosów,brud za uszami i na...