Agata - ocena (1) Pyszne jedzenie, ogromne porcje, świeże wszystko i smaczne Agata Marta - ocena (1) Jako zadowolona klientka polecam z czystym sercem. Marta Zibi - ocena (1) Polecam serwis, Tomek to nie serwisant rowerów, to pasjonat przez ogromne P.... Zibi
Rafał - ocena (1) Bardzo dobra i fachowa pomoc przy zakupie samochodu. Autko kupione, odebrane,... Rafał Patrycja - ocena (1) Adam i jego zespół dokonują rzeczy wydawałoby się niemożliwych. Super... Patrycja Wojtek Szczygieł - ocena (1) tak jak inni, ja też daję najwyższą ocenę. bardzo duży wybór aut Wojtek Szczygieł Ela - ocena (1) Biuro bardzo kompetentne. Już podczas pierwszej rozmowy otrzymałem kilka... Ela Agata - ocena (1) Postanowiłem sprzedać swoje mieszkanie w Gdyni. Wszystkie działania zleciłem... Agata Olaf - ocena (1) Polecam, pełen profesjonalizm na każdym etapie transakcji. Współpraca... Olaf Kamila - ocena (1) Polecam biuro nieruchomości Estate. Dziękuję za kompleksową pomoc... Kamila Hubert - ocena (1) Polecam z całego serca, nie mam zastrzeżeń. Wszystko poprowadzone wzorowo! Hubert Jarek - ocena (2) Tylko w tej szkole nauczysz się podstaw i poprawisz wyuczone błedy w jeździe... Jarek Mariia - ocena (1) Bardzo polecam pani Izę, jest pienkna kobieta, polecam szkółkę, jest... Mariia Karolina - ocena (1) Polecam. Na wysokim poziomie, profesjonalnie. Karolina Dominika - ocena (1) Wspaniały zabieg na twarz, najwyższej jakości kosmetyki oraz profesjonalny... Dominika Magdalena - ocena (1) Profesjonalnie dobrane zabiegi do potrzeb mojej skóry. Wizyta przebiegła w... Magdalena Agnieszka - ocena (1) Cudowne miejsce, obsługa na najwyższym poziomie. Zamierzam korzystać... Agnieszka magda - ocena (1) jedna z pierwszych kwiaciarni w Gdansku, ktora przygotowywala na prawde... magda Beata - ocena (1) Ładne kwiaty mają, ale ceny też nie małe. Beata Arletta - ocena (1) Po wizycie byłam absolutnie zrelaksowana, dbałość o każdy szczegół a zabieg... Arletta