POZDROWIENIA (8) Syrdecne pozrowienio spod samiućkich Tater przesyło Wom łobjedzono łoscypkami... malutka25 Planeta (4) czy jest tu moze ktos kto kupil mieszkanie na osiedlu Planeta w Osowie? GP pośmiejcie się (4) Uważajcie co mówicie przy dzieciach. Szczególnie polecane dla tych osób,... szczęśliwa
chciał mnie zabić drzwiami (39) sytuacja-wchodzimy z podziemnego garażu do windy, przed nią jeszcze ciężkie... szczęśliwa Topolówka (1) Uwaga !!!! Szukam osob uczących się w Topolówce, pożądane są także osoby z... Adamk zazdrość (16) jak wyleczyc faceta z CHOROBLIWEJ zazdrości??czy jest jakis sposób?? weronika nowy problem (13) Moje 15letnie dziecko umowilo sie do kina z dziewczyna. Nie wiem jak to... malomowna Bajka? (10) Nie wiem czy ktoś zna siętroszkę na tym, ale jest takie określenie manga,... Antyspołeczny Obiecanki-cacanki (8) Ktos ,nie bede pokazywal kto,obiecal szampana z powodu przyjecia corki na... Manor porozmawialabym (39) Porozmawialabym sobie z kims. O wszystkim i o niczym. Takie bleblanie.... malomowna mój kolejny pomysł (5) biorę udział w konkursie literackim....podobno jestem w tym dobra.... już coś... szczęśliwa Czy to jest miłość? (11) Czy dwoje ludzi, którzy jak sami twierdzą i są przekonani, że bardzo się... Marca Rano (8) Wstalem wyjatkowo wczesnie. Liczylem ze beda moze nowosci odnosnie szampana.... Manor help!!!!!!!!-WIZA (2) Poszukuje informacji na temat wizy małżeńskiej!!!!Jak najwięcejI jak... patrick Smutna rzeczywistosc. (16) Cos mi sie wydaje ze za duzo smutku na tym forum. Te bladzenie po sciezkach... Manor Nerwy górą !!! (13) Czy ktoś zna jakis sposób na to, żeby nie być aż tak nerwową osobą??Żeby stać... mała Co na obiad? (13) Nie wiem, co zrobić na obiad... Może ktoś mi opowie o ulubionym daniu, albo... po czterdziestce niebo na ziemi (11) wielu z nas zabiega by juz tutaj ,na ziemi żyć jak w niebie ....co robicie by... szczęśliwa rodzeństwo (9) W związku z rodzinnym tematem nasunął mi wątek rodzeństwa. Jaką rolę może... po czterdziestce jak spędzacie weekendy (12) byłam w lesie i doświadczyłam takiego spokoju, takiej urody przyrody, takiej... szczęśliwa