Celtic Pub...UWAGA NA BRAMKARZA !!! (15) Celtic Pub...wczoraj poszlam tam na impreze i juz wiecej tam moja noga nie... mała Rodzina (14) Wiatm w ten piękny weekend :-) Nie myślcie, że mam zamiar całą niedzielę... Taki tam Nowy dzień, nowe możliwości.... (14) Nowy dzień, nowe możliwości, a jako że dzisiaj poniedziałem, początek nowego... Antyspołeczny
Facet w kuchni :-) (13) W wątku ''rodzina'' Whatever napisała: ''Osobiscie jednak uwielbiam jak... Taki tam kochać , pieścić , przytulać.... (32) no i co dalej ?.... czekam na dokończenie ....a może skojarzenie?....a może... szczęśliwa ...Alone... (9) " I gave You my soul...You left me dying" ... mała To juz bylo, ale... (11) Widzialam tu juz takie tematy. Moj bedzie kolejny. Ale moze mi sie uda.... wrzesien mężczyzna to rozwydrzony dzieciak (49) czy nie odnosicie wrażenia że mężczyznom więcej rzeczy uchodzi np upić się... szczęśliwa Cóż za wspaniałe uczucie!! (12) Ymmmm, własnie siedzę sobie zawinięta w cieplutki błękitny szlafrok po... Zuzka22 jesienne refleksje (36) Witam Was baaaardzo serdecznie :-) Jakoś tak jesiennie się dzisiaj... athena Szkoła (7) PROFESJA - Centrum Kształcenia Kadr Gdańsk, Targ Drzewny 3/7 tel. 308-47-61... Antyspołeczny łYBACKA NA SYBIR (22) Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w akcji mającej na celu... g-g namalowałam obraz (32) w żalu ale i w nadzieji namalowałam obraz ....taki sobie jak dla mnie....... szczęśliwa Może nie na temat :(( (11) Przepraszam, że być może nie powinnam tego pisać, ale jeszcze dzisiaj... Marca druga para sznurowek gratis! (2) jakies poczucie absurdu mnię ogarnelo..dziewnie tak jakos jakoby w jakim... g-g wiem że mam ciągle dziwne pomysły (23) ale chcę zrobić stół, nie zbudować w sensie konstrukcji ... chcę stary stół... szczęśliwa udane związki? (21) Nie wiem, czy mężczyźni z tego forum potrafią odpowiedzieć na moje... po czterdziestce FORUM (2) Ja Tym razem o forum. Nikt nie zauważył, ale nasze forum ma już ponad roczek,... Antyspołeczny Antygratulacje (1) Jak sam Anty zauważył.. dobił do 1000 wpisów. W związku z tym chcę mu... gamrep Szybki początek (12) Czy też macie przeczucie, że jeśli coś się szybko zaczyna to też szybko i... gamrep