Bacówka (88) Czyżby jeszcze forumowicze nie dotarli z imprezy przed komputery? A zdjęcia... po czterdziestce jezyki obce (2) Czolem wszystkim, po dluzszym milczeniu. Mam (oby jak najdluzej) silna i... goofy "Miłość od pierwszego wejrzenia" - jak dla mnie - BZDURA ... (41) Witam, ciekawi mnie co Wy o tym sądzicie. Ja uważam, że tzw. 'miłość od... Krzychu_25
za oknem szalone morze (17) fale biją o brzeg, słońce tylko takie sobie, temperatura spada, niebo dopiero... szczęsliwa zemsta... (22) Czy uważacie, że zemsta jest rzeczywiscie słodka? I czy warto się zemścić na... mała WYNAJMOWANIE MIESZKAN (6) to jest wlasnie to co mnie ostatnio bardzo nurtuje mianowicie wynajmowanie... kazdy ty numerek.... (20) zabawa w skojarzenia.... szczęsliwa Wakacyjne pozdrowienia od Malutkiej :) (11) Cześć :-))) Dostałem wiadomość od Malutkiej 25. Właśnie sobie urlopuje i... Taki tam Nie zawiodła nigdy mnie przyjaciółka ma-Nerwica..... (10) No to tytuł mówi sam za siebie. Kto zna jakieś sprawdzone,nie okupione zbyt... Niepokorna ZAWODY CZEKOLADOWE (12) gizmo szczesliwa gdanszczanka ktos jeszcze chetny? a potem tylko kilku... gdanszczanka102 Cennik (9) Po krotkiej wizycie na weselniku doszedlem do wniosku,ze mam nowy temat. Czy... Manor Aneta z kaszub poszukiwana (17) witam wszystkich po raz kolejny juz u kresy sił i z resztka nadzieji na... juli22 Kaya w Sopocie (1) Nie wiem jak wy uważacie ale Kaya na festiwalu Spiewała okropnie. pierdzioch Dziewczyny pomóżcie! A może Panowie też? (2) To mało towarzyskie, ale gdzie jest w Gdańsku ginekolog, który wykorzystuje w... Agusia Meczyk (2.08>03) (11) czy ktoś ma moze jakies głebsze informacje co do tego jak policja i władze... wsamosedno uroda i piękno (65) ostatnio na ulicach sporo rozebranych ludzi ...i co człowiek to pytanie -czy... szczęsliwa Zdrada (14) Tyle tu było tematów w ciągu mojego kilkumiesięcznego uczestnictwa w forum,... po czterdziestce szukam zaginionego czlowieka. (3) Posluchajcie Prosze. Tak sie sklada ze mieszkam w USA. Ale to nie problem by... George pomoc (25) najpierw zapytam czy taki temat mogę poruszyć na forum ale w taki sposób... szczęsliwa horoskopy (5) horoskpy to zenada.. mysle ze to po prostu wylosowane jakies tam info ktore... kazdy ty