Dziki (18) Uwaga dzisiaj na ulicy Kościelnej koło kościoła były dziki jutro pewnie tez... Bb Akcja Sterylizacji 2015 (13) Nie wiem czy wiecie ale w marcu można taniej wykastrować/wysterylizować... AgusiaGda Gdzie i jak zgłaszać? (psi problem) (15) mieszkam w okolicy gdzie mnostwo osób ma psy a tylko niewiele z nich sprząta... Asia
Szukam fryzjera do ostrzyzenia yorka (1) Witam,czy moze znacie kogos kto przyjeżdza do domu aby ostrzydz psa? Sylwia Psiak (1) przyblakal sie pies lablador biszkoptowy jak ktos szuka prosze dzwonic 504789225 alicja Jamnik (2) jasnobrązowa suczka jamnik siedzi pod sklepem Livio ul. Wybickiego 7 bog Jak szczepić psa? (6) Swojego szczeniaka szczepiłam dwa razy (w 3 i 4 miesiącu życia). Weterynarz... zdezorientowana Woda dla psa (1) Proszę, wspomóżcie grosikiem projekt "Woda dla psa". Fundacja "Pies szuka... Ann Co myślicie o tym (1) http://kartuzy.info/wiadomosc,zdjecie,168937,Uroczysty-pokot-zwienczyl-powiat... xxx1989xxx Wilczury (9) Zaginęły dzisiaj rano 2 wilczury może ktoś widział bow Zaginęła biała kotka - proszę o pomoc (11) Dąbrowa - 21.01.2016 - w "Dzień Babci" ok. godz.20.00 zaginęła nasza kotka.... laura13 Zaginęły dwa owczarki (1) dnia 24.01.2016 rano czy ktos widział ? bob Zaginął czarny pies podobny do labradora (10) Dnia 1 stycznia zaginal czarny pies podobny do labladora mlody 10 miesiecy... ANNA Zerwane więzadło u yorka (1) Mój york zerwał więzadło krzyżowe w tylnej łapie. Aktualnie jest po operacji... ania Wolontariuszka u bezdomnych psiaków. Przyłączysz się? :) (1) Może wśród Was znajdźcie się dobra dusza której los bezdomnych zwierząt nie... Kaśka :) Zagubiony psiak. (1) W Pępowie na ulicy Rejtana i Staszica (w pobliżu Banina) od paru dni błąka... Rafał ZAGINĄŁ PIES Rasy Seter Szkocki Gordon. Proszę o POMOC. (9) Witam, Wczoraj 31.12 zaginął ok 18stej duży pies rasy Seter Szkocki Gordon-... RN Zaginęła suczka york (9) Zwracam się z prośbą :( zaginęła suczka w nowy rok ktoś strzelał w dzień... dejzi Czy ktoś zna i może polecić lub odradzić Przychodnia Weterynaryjna? Michał Kacprzyński, na Chełmie ul. Biegańskiego. (5) mieszkam na Chełmie i mamy tu tą przychodnię, ale słyszałam różne opinie w... Kora Pies beżowo rudawy błąka się, po hukach Sylwestra? (1) Spory psiak błaka sie w strone kolejki Orłowo po ul.Inżynierskiej ORŁOWIANKA