apteki - Przymorze

Temat dostępny też na forum: Przymorze
Przymorze - srodek duzego miasta. Dzis chcialam kupic tabletki antykoncepcyjne. Ide wiec do apteki przy ulicy Śląskiej 66 (budynek Czardasza). Pani sprzedajaca w tej aptece, mówi ze nie ma, ale twierdzi ze jak jej zostawie receptę to około osiemnastej dowiozą mi lek (koniecznie muszę dzis wziac tabletkę).Zeby sie upewnic (bo to dla mnie ważne) pytam czy na pewno będzie. Na to pani krzyczy - BĘDĄ ! JESTEM FARMACEUTKA I WIEM CO ROBIĘ !!
Przed osiemnastą pojawiam sie w aptece. Pani mi oznajmia ze lek jest, ale o dawce o połowe mniejszej i mówi zebym kupila 2 opakowania i brała po 2 tabletki codziennie (dwukrotnie wiekszy wydatek). Juz nie mowi ze jest JESTEM FARMACEUTKA I WIEM CO ROBIĘ !!

Ide wiec do apteki w Alfa Centrum. Lek owszem jest ale w prawie podwójnej cenie. Rezygnuję,

Nastepna jest apteka przy ulicy Szczecińskiej. Jest 18:14. Na aptece jest napisane ze jest czynna do 19. Niestety z daleka widze kłódki. Nastepna pani FARMACEUTKA nie ma zamiaru sie dostosowywać do reguł handlu.

Co ciekawe na aptece przy Szczecinskiej wisi mnóstwo kartek o tym ze hipermarkety to zlo, ze odbieraja Polakom chleb itp.

To własnie takie panie FARMACEUTKI same odbieraja sobie pieniadze. Nie polecam zadnej z tych aptek.
Tabletki kupilam w Alfie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: apteki - Przymorze

No to dobrze że się udało :) Ale jest pewnwe ale. Nie jestem ekspertem w tej kwesti "ale" :) z tego co wimm to te tabletki szkodzą jak cholera na wątrobe, jeszcze jakieś nadwydolności tarczycy no i są przedewszystkim bardzo kancerogenne. Także może warto innych sposobów spróbować. A może się mylę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: apteki - Przymorze

no to dziwne że są lekiem na inne dolegliwości, zwłaszcza jeżeli te zależą od hormonów i ich pochodnych. poza tym każdy farmaceutyk ma skutki uboczne ale jeżeli tak były "niszczące" nie dopuszczono by ich do użycia. więc trochę prawdy jest ale bez defetyzmu. witaminy też szkodzą :) a raka ma każdy zależy tylko czy się ujawni i zezłości.

co do aptek zależy jak trafisz. mieszkam na jagiellońskiej / to chyba też przymorze / i pateki są ok. zaopatrzone nawet w anty. moja dziewczyna raz nawet kupiła bez recepty, a później ją doniosła pani mgr farmacji.

poza tym jak widać hasło z czasów PRL nadal żywe - przezorny zawsze zabezpieczony. trzeba widać kupować środki ochronne nie na ostatnią minutę. szczęście że ALfe wybudowali / nie żartuje / , a jak stanie REal i Leclerc to już jak w raju będzie / to jednak już uważam za przesyt ;) /.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: apteki - Przymorze

A no i jeszcze dodam że za komuny to raczej byś nic oprócz rutinoscorbiny nie dostała hihi i to jeszcze po staniu w kilometrowej kolejce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: apteki - Przymorze

To i ja cos dodam:
Nowy pracownik ogromnego amerykanskiego centrum handlowego jest proszony na rozmowe:
- to pana pierwszy dzien w pracy, jak sie podoba?
- bardzo dobrze
- a ile klientow pan obsluzyl?
- jednego
- jak to jednego!?! moi pracownicy obsluguja od 70-100 dziennie a pan jednego?
- no tak
- wiec na ile byla ta transakcja - z przekasem pyta szef
- 350tys dolarow
- jak to? - pyta zdziwiony szef
- no sprzedalem facetowi haczyk na ryby, do haczyka sprzedalem wedke, i zylke, potem sprzedalem mu zestaw przynet, ale doszlismy do wniosku ze moze pojedzie nad jezioro, wiec sprzedalem mu druga wedke, wiekszy haczyk i zylke o wiekszej wytrzymalosci, acha i ten nowoczesny kolowrotek, pozniej stwierdzilem ze ma dobry sprzet ale jednak te najwieksze sztuki to siedza na srodku wiec sprzedalem mu lodke, do lodki sprzedalem mu samochod i sie okazalo ze sie ta lodka nie miesci wiec sprzedalem mu przeczepe..... - no i tak wymienia
- no to pan dobry jest, facet przeszedl po haczyk, a pan mu tyle rzeczy wcisnal
na to sprzedawca:
- on przyszedl po podpaski, ale mu powiedzialem ze z sexu w weekend i tak nici wiec moze by sie wybral na ryby.


Polaczcie sobie ten dowcip i ten watek... gratuluje tym co wyciagna takie wnioski jak powinni.

Pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Upokorzony przez żone (3 odpowiedzi)

Żona zaprosiła mnie na bal karnawałowy do swojej firmy. Zgodziłem się, żeby zrobić jej...

brak seksu... (179 odpowiedzi)

witam powiedzcie mi czy któraś z WAS ma bardzo długi okres bez seksu mimo partnera? jak czesto...

80-te urodziny babci (19 odpowiedzi)

Jaki prezent na 80-te urodziny dla babci? Czekoladki, kwiatki........... proszę o podpowiedzi.