sprzatanie grobow

Witam,jestem tu nowa i mocno zdesperowana.Jesli pisze w niewlasciwym miejscu bardzo przepraszam.Czy ktos moze podac namiary na jakies naprawde sprawdzone firmy opiekujace sie grobami w Trojmiescie?Chodzi konkretnie o Witomino i Kosakowo.Nie chcialabym tu rzucac nazwami,ale mialam podpisana umowe z jedna firma,o grob dbali w kratke,tak przynajmniej wynika z dokumentacji.Kiedy wspomnialam,ze brakuje mi zdjec nie bylo milo,probowali mnie zakrecic wysylajac sporo zdjec...niestety wszystkie dostalam wczesniej juz.W koncu mnie oszukali,ze nie posprzatali,bo cmentarz na Witomnie byl zamkniety z powodu pogody,tym przegieli.Teraz znalazlam inna firme,pan przyjal zlecenie,firma mi sie bardzo spodobala,po czym miesiac pozniej wtedy kiedy ja juz czekalam na zdjecia zrezygnwal z Pierwoszyna,bo mu za daleko.Rozumiem to,ale trzeba bylo mi to powiedziec od razu.Zostalam na lodzie na Swieta,bo w efekcie zrezygnowalam calkowicie z uslug tej firmy.Czy sa w ogole w Trojmiescie jakies rzetelne firmy opiekujace sie grobami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Jesli pisze w niewlasciwym miejscu bardzo przepraszam

Miejsce złe nie jest, ino mało "uczęszczane".
Proponowałbym Ci zapytać na suwaczkach z ew. crosspostem na podfora witomińskie i kosakowskie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dziekuje bardzo,sprobuje znalezc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

e-papieros - gdzie kupić i jaki? (6 odpowiedzi)

Chciałabym kupić e-papierosa w prezencie koleżance. Chcę, żeby była zadowolona, a nie kupić...

Najem długoterminowy samochodu. Czy ktoś korzysta? (11 odpowiedzi)

Temat jak powyżej. Czy któraś z Was korzysta? Teoretycznie plusy i minusy to mniej więcej znam,...

jakie konto bankowe wybrać? (153 odpowiedzi)

witam jakie konta bankowe polecacie? gdzie koszty utrzymania nie są duże, bezpłatne przelewy...