Alicja - opinia (4) Niestety, ale nie mogę napisać zbyt wiele dobrego o BAJ. Zapisałam się na... Alicja POLECAM (1) POLECAM! Serdecznie polecam BAJ! :) Miałam przyjemność jeździć z p. Martą,... Magda Gosia - opinia (2) Super szkoła dla kobiet! Polecam gorąco i z pelną odpowiedzialnością.! Prawie... Gosia
Podziekowania!!! (1) Wielkie podziekowania naleza sie Kasi, za cierpliwosc i nauke do slownie od... J.K. Justyna - opinia (1) Wielkie podziękowania dla Pani Marty za profesjonalne przygotowanie do... Justyna Zdecydowanie na TAK (2) Polecam BAJ. Pełen profesjonalizm. Bardzo dobrze się czułam wsiadając do... Katarzyna K. Cyma - opinia (1) Zdecydowanie polecam, nie tylko Paniom. Profesjonalne przygotowanie do... Cyma Babska na szóstkę z plusem :) (2) Jazda z instruktorkami z BAJ to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm i... Gosia J. Podziękowanie (1) Jestem zadowolona, fajne babki , pani Mart i pani Danka. Egzamin z jazdy... Wioleta K Polecam, polecam i jeszcze raz POLECAM!!! (1) 4 lata temu przybyłam do Gdańska na studia. Pewnego razu, jadąc z rodzicami... Magda M. BAJ (2) Spokój, cierpliwość i wyrozumiałość wobec kursantów, to Wasze cechy, które na... Bożena SUPER SZKOŁA- ZDECYDOWANIE POLECAM (2) Cieszę się, że wybrałam Babską Akademię Jazdy , był to strzał w 10-tkę.... Magda C-S BAJ - szkoła godna polecenia! (2) Trafiłam do tej szkoły po innym kursie, brakowało mi odwagi a sama jazda nie... Aga Babska rzadzi Babska radzi Babska nauczy Cie jezdzic :) (2) polecam , trafilam na kurs pazdziernikowy a w styczniu zdalam egzamin w... Agata L BAJ (2) zdałem za pierwszym razem,dziekuje wam moje Drogie Panie .szybka teoria 2 dni... andrzej p. polecam:) (1) nic dodać nic ująć, polecam w 100% wszystkim BAJ, za profesjonalizm i... Edi Polecam!!! (1) Kobiety!Jeżeli jakiś facet wmówił Wam, że kierowcy z Was nie będzie to... Ania Kasia - cud, miód i orzeszki! (1) Jestem wprost oczarowana instruktorką Kasią! Nigdy nie pomyślałabym, że nauka... Karolina Szkoła godna polecenia! (1) Zdałam za pierwszym razem, z czego można wywnioskować, że świetnie potrafią... Klaudia Jazdy z Kasią są super! (1) Co prawda nie robiłam tam całego kursu, tylko wykupiłam sobie kilka... Karolina