OBOWIĄZKOWO TYLKO BABSKA AKADEMIA JAZDY!!! (1) Ogromne podziękowania dla Kasi i Marty za cierpliwość, wyrozumiałość, pełen... Ada nie ma to jak BABKI I!!! (1) Po trzech nieudanych podejściach do państwowego egzaminu totalna rezygnacja z... Magda C. REWELACJA (1) Zdałam 2 tygodnie temu za pierwszym podejściem i jestem z tego powodu... GosiaK
Podziękowania i wyrazy najwyższego uznania! (1) Martusia nie jest zwykłą instruktorką - jest cudotwórczynią! Nawet najwięszy... MM Zdałem za 1 razem po przeszkoleniu w tej szkole (1) Przeszedłem kurs w innej szkole, instruktor woził mnie po sklepach... Piotr Szychowski Babska Akademia Jazdy to wiecej niż rewelacja!!!!! (1) Dziękuję instruktorkom Martusi i Kasiuni!!! Zdałam dziś za pierwszym razem i... WIEY Tu naprawdę nauczysz się jeździć i ZDASZ!! (1) Kiedy zaczynałam się uczyć jeździć popełniłam, jak pewnie wielu ludzi, bardzo... Sylwia kaśka - opinia (1) Z dużą dozą cierpliwości do kursanta i do tego by powtarzać... kaśka Babska Akademia Jazdy Rewelacja!!!! (1) Trafiłam do Pani Kasi, a potem do Pani Paulinki na jazdy dodatkowe po długiej... Marta Uczyłam się z Martą 4 lata temu (1) pewnie mnie już nie pamięta, wtedy pracowała w Carusku;)Zdałam za pierwszym... Katarzyna S. zdałam przy pierwszym podejściu (2) polecam Babską Akademię Jazdy :) Marta uczy dobrze, przekazuje zrozumiałe i... Liwia Lukasz - opinia (1) Jestem osobą, która ponad 3 lata temu zrobiła kurs w małej, osiedlowej... Lukasz !!!Mam prawko!!! (1) Egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem!!! 47 minut po wszystkich... Piotr Kowalczuk Ta firma powinna być stawiana za wzór bezstresowej nauki jazdy (1) Zachęcam do korzystania z usług BAJ. Wbrew nazwie, sugerującej ośrodek dla... Maciej Agnieszka P. - opinia (1) Uczyłam sie w innej szkole, ale pod okiem Marty Kubisiak i jeszcze raz chcę... Agnieszka P. Kierowca z zielonym listkiem (1) Zachciało mi się zostać kierowcą z własnym samochodem i brakiem umiejętności... Kasia