01 Pizzarium

Pizzerie

Gdańsk, Podwale Staromiejskie 102B

Agnieszka - ocena (1) Najlepsze ciasto! Unikalna receptura. Odwiedzałam wielokrotnie, za każdym... Agnieszka Ola - ocena (1) Pyszna pizza mila obsługa. uwielbiam Ola Ewa - ocena (1) Bardzo smacznie, profesjonalny, usmiechnięty i pomocny personel Ewa
Rafcias - ocena (1) Prawdziwa włoska pizza Rafcias Jolanta - ocena (1) Najlepsza pizza diavola w Polsce! Smacznie i po włosku Jolanta Ania - opinia (1) Najlepsze ciasto do pizzy! Bardzo miła i sprawna obsługa. Każda pizza, którą... Ania Anna - opinia (1) Pizza bardzo dobra, jadałam pizzę w Neapolu -w kolebce pizzy neapolitańskiej... Anna Do - opinia (1) Bardzo dobra pizzeria. Brawo za opcje wege. Do Kamila - opinia (1) gustoso delizioso ottimo servizio lo consiglio vivamente. Napewno wrócę Kamila Anna - opinia (1) Pizza przepyszna! Obsługa przemiła! Anna Ania - opinia (1) Pizza super! Składniki mają rewelacyjny smak, ciasto wypieczone idealnie.... Ania Aleksandra - opinia (1) Najlepsza pizza w mieście! Pyszne ciasto i składniki. Do tego Pan kelner:... Aleksandra Domi - opinia (1) Prawdziwe włoskie ciasto, perfekcyjna obsluga i chlodne piwko! Polecam z... Domi Tomek - opinia (1) Troszkę drogo ale wiadomo, centrum miasta. Obsługa super, świetne desery na... Tomek Daniel - opinia (1) Bardzo polecam to miejsce. Bardzo dobra pizza Daniel A. - opinia (1) Pyszna pizza,autentyczność,smaki Italii. Pozdrowienia dla pana Włocha... A. Kuba - opinia (1) Witam! No ja niestety ale zostałem potraktowany olewająco... z Podwala miałem... Kuba Rafal - opinia (1) Pizza z wyższej półki w przystępnej cenie. Rewelacyjna obsługa. Rafal Nik - opinia (1) Tutaj można spróbować najlepszej pizzy w Trójmieście! Składniki pizzy są po... Nik Sławomir - opinia (1) Wybierając tą pizzerię zasugerowałam się ocenami i to był mój błąd. Może to... Sławomir