Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (413) Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy... Ciekawskie jajo Nowe mieszkania Trójmiasto (31) Jak wygląda rynek nowych mieszkań w Trójmieście? Chciałabym zorientować się... Tarron Osiedle Jabłoniowa - opinie i oceny (24) Rębowo to dzielnica Gdańska, która podlega w ostatnich latach intensywnej... trojmiasto.pl
Guderskiego - 2 Potoki (19) Witam! Chciałabym prosić o opinie na temat osiedla 2 potoki przy Guderskiego... TamTamA Ile kosztują mieszkania w Grańsku? (7) Ile kosztują mieszkania w nowych osiedlach w Gdańsku? Zainteresowały mnie na... TamTamA parkowanie bez wlasnego miejsca parkingiwego (7) Czy tylko mnie denerwuje fakt, że niektorzy mieszkancy (lub ich... mania Osiedle 2 Potoki - jak wrażenia? (7) Mąż znalazł ofertę mieszkania na osiedlu 2 Potoki w Gdańsku przy ulicy... TamTamA Guderskiego 51...osiedle 2 Potoki (4) Pozam osoby, które kupiły mieszkanko w tym bloku ;) Elżbieta 2 Potoki - opinie i oceny (38) 2 Potoki powstają w południowej części Gdańska, w otoczeniu wzgórz oraz... trojmiasto.pl