Bardzo polecam (1) Miła, profesjonalna obsługa, zdjęcia bardzo profesjonalne. Polecam Joanna Serdecznie polecam każdemu kto chce zrobić sobie ładne fotki (1) Serdecznie polecam każdemu kto chce zrobić sobie ładne fotki szybko,... Izabela gamonica - opinia (1) jakość wykonanych zdjęć jak najbardziej na najwyższym poziomie. Do czego się... gamonica
POLECAM (1) Przestronne i profesjonalnie wyposażone studio w dobrej lokalizacji.Zdjęcia... Aleksandra Polecam (1) Profesjonalizm, kreatywność, pomysłowość i super atmosfera podczas sesji.... Kolkwicja Szybko i profesjonalnie (1) Zdjęcia paszportowe, polecam. 20pln/4szt. Czas 5min. Arczi Polecam serdecznie!!! (1) Super,ekstra to za mało, by ocenić tę parę wspaniałą, która na zespół 2... Edyta G. polecam w 100% (1) Kolejny raz miałam przyjemność skorzystać z usług tej firmy. Polecam - osoby... Joanna Rodzinna sesja zdjęciowa (2) Polecam wszystkim.Zdjęcia super,szybka realizacja i dużo więcej zdjęć niż się... Karolina Gorąco polecam (1) Wszystkim gorąco polecam. Niedawno skorzystałam z Ich usług i jestem bardzo... anysia nie za bardzo polecam (2) Firma na początku sprawia bardzo dobre wrażenie(bardzo kreatywne pomysły)... s Pełen profesjonalizm! (1) Mogę z czystym sumieniem polecić sesję w studio. Zdjęcia bardzo różnorodne i... Ania bardzo ładne zdjęcia (1) Bardzo dobry kontakt z klientem. Zdjecia bardzo ladne. Studio godne polecenia Basienka sesja rodzinna - plener (1) PROFESJONALIZM to coś, co charakteryzuje tę parę :) Podczas zdjęć panowała... Katarzyna sejsa w studio (1) właśnie odebrałam zdjęcia z sesji w studio, chwilę trzeba było na nie... marta sesja w plenerze (1) Bardzo ładne zdjęcia, które będą super pamiątką. Bardzo duża cierpliwość przy... klientka 2 Style SUPER SESJA-SUPER ZDJĘCIA (1) Mieliśmy przeprowadzoną super sesję w plenerze naszej całej rodziny.Jesteśmy... Gosia Przepiękna sesja zdjęciowa moich córeczek!!! (1) Polecam z czystym sumieniem wspópracę z firmą 2 STYLE, pełen profesjonalizm,... Iza gorąco polecam (1) Bardzo profesjonalna obsługa. Śliczne zdjęcia. Na pewno w przyszłości również... Magda Rodzinna sesja zdjęciowa (1) Autorzy zdjęć wykazali się sporą pomysłowością aby zainteresować najmłodszych... Piotr