Patibel - ocena (1) Korzystam z usług zakładu kolejny raz- jestem zadowolona, zdjęcia ładne, miła... Patibel mk - opinia (1) Skorzystałam z usług Pani fotograf ze 3 lata temu. Pełen profesjonalizm!... mk Szybko i sprawnie oraz fachowo (1) Na zdjęcia do dowodu 5 min czekania. Szybko i sprawnie. Polecam. jaca600
Hanna - opinia (1) Drukowałam CV na papierze zwykłym i fotograficznym. Ładny wydruk. Dobry... Hanna Szybko, sprawnie i w dobrej cenie! (1) Polecam! Zdjęcia w formacie 30x40 wykonane szybko, w dobrej cenie. Miła i... Marzena polecam (2) Polecam w 100% szybka obsługa, ładna i konkretna Pani fotograf. Zdjęcia po... Tomasz Polecam (2) Jak zawsze zadowolona. Zawsze tam wracam. Miło i profesjonalnie wykonana usługa Karolina Profesjonalnie (1) Serdecznie polecam ten zakład, nie zawsze jestem zadowolona ze zdjęć do... Olga Przyjazne miejsce (1) Zdjęcie Dziecka do paszportu, szybko i sprawnie. Miła obsługa. M. Sesje zdjęciowe jak marzenie!!! (1) Dzięki 2Style nasze strony internetowe jak i prezentacje na portalach... Aleksandra Giece Polecam (1) Szybko, sprawnie i na temat. Zdjęcia przesłane na maila w południe, a po... Maciej 2 style (1) Ciepła i miła atmosfera w stosunku do klienta, szybka realizacja zleceń,... Anna Zadowolona klientka (1) Swietna obsluga, korzystam z uslug od lat. Nigdy sie nie zawiodlam. Mialam... Czarna odbitki i wydruki (1) Nie przesadzę, jak powiem, że to najlepszy foto lab w Gdańsku. Zawsze dobrze... Kasia Piękne zdjęcia, super obsługa (1) Korzystam z pomocy 2 Style od lat w branży nieruchomości, nie wyobrażam sobie... Joanna Polecam (1) Czas realizacji szybki. Zdjęcia naprawdę profesjonalne! Pan fotograf to... Natalia rewelacyjnie (1) korzystam z Waszych uslug od kilku lat i zawsze jestem w 100%... kobieta wielkie dzięki:) (1) wykonanie na wysokim poziomie, obsługa rewelacja, dziękuję za wywoływanie... Beata Polecam!!! (1) Szybko i sprawnie.zdjecia bardzo ładne. Alicja Całkiem spoko (1) Szybko i sprawnie.Mogę szczerze polecić LokpiDj