3 Burger

Burgery

Gdańsk, Rajska 1/5A

gdynia - ocena (1) Pyszne burgery, duże porcje, ciekawe składniki. gdynia Adam z Kolonii - opinia (1) Burgery są tak smaczne, że kiedy tylko jestem w Gdańsku, a mieszkam w Kolonii... Adam z Kolonii Ewelina - opinia (1) Bardzo smaczne. Ciekawe propozycje smakowe Ewelina
Tragedia (1) Obsluga tragedia, pani w blad wlosach chyba "paulina" obslugiwala... Jacek Dramat w dostawie (1) Dostawa miała być po 70min. Po 30min spoznienia zadzwonilam do lokalu-... Alicja Zadowolona (1) Przeogromny pyszny burger( cheeseburger xxl) , frytki tez dobre. Najadlam... Karolina opinia (1) Z Waszych usług korzystałam dwukrotnie - raz w lokalu raz z dowozem. W... Anna Rozczarowanie (1) Jestem stałym klientem waszej firmy, po dzisiejszym dniu niestety ale muszę... Radek !!!!!! (1) Jak można czekać na zamówienie dodatkową godzine?! Człowiek zmęczony głodny... Haba haba Slabo (1) Frytki gumowate, zwykła bułka że sklepu nawet nie chrupiąca... 1 liść sałaty... Kaja Nie na dowóz! (1) Wczoraj zamówiłem dla siebie i małżonki dwa burgery i frytki z sosem serowym... Krzysztof Pycha :) (1) Burgery z wołowiny i dzika wyśmienite. Baranina - jedyne miejsce w... Leo