4 Łapy

Pielęgnacja zwierząt

Gdynia, Bohaterów Starówki Warszawskiej 16

Joanna - ocena (1) Chodzimy już z naszą drugą sunią, Rajką. Super pielęgnacja i wspaniałe... Joanna Michał - ocena (1) test sd sadsa d sa dsa Michał Renata - ocena (1) Super grumerka. Widać , że praca sprawia jej wielką przyjemność . No i mój... Renata
Marzena i Karol - opinia (1) Dziekuje P. Izuniu za strzyzenie naszej Agatki przez prawie 16 lat . I... Marzena i Karol Kaśka - opinia (1) Super - polecam. Korzystamy z usług już wiele lat Kaśka Sebastian - opinia (1) Mega gromerka. Polecam goraco Sebastian Karolina - opinia (1) Jeździmy do Pani Izy 30km, ale mamy pełne zaufanie i zawsze jesteśmy bardzo... Karolina Piotr i Tofo - opinia (1) Polecamy! Bardzo przyjazne miejsce . Wielkie doświadczenie. Jestem mega... Piotr i Tofo Monika - opinia (1) Szczerze polecam. Pani fryzjerka ma mega podejście do piesków. Monika Łukasz - opinia (1) Chodziliśmy do p. Izy z naszym Yorkiem od samego początku. Rewelacyjne... Łukasz Ewa - opinia (1) Systematycznie chodzę z moim pupilem do p. Izy od10 lat. Pełny... Ewa Paula (1) P. Izunia jest konkretna i przesympatyczna osoba. Moj york jest zawsze super... Paulina Malgosia (1) Bylam u P. Izy z westikiem dopiero trzy razy . Mimo ,ze mój szkrab ma już... Małgosia i Maksio Wspaniała fryzjerka (1) Moje 3 yorki są klientami P. Izy od ośmiu lat. Nie wyobrażam sobie żebym mógł... Piotr Polecam goraco (1) Przyszlam do Pani Izy po raz pierwszy z dwoma pieskami york 2,5 msc oraz... Patrycja Najlepsze spa dla piesków (1) Jestem stałą klientką Pani Izy i zawsze wychodzimy z pieskiem zadowoleni.... Magda Najlepsza groomerka w całym Trójmieście (1) Jestem klijętką salonu 4 łąpy od 5 lat. Pani Iza jest najlepszą fryzjerką... Kasia B POLECAM! (1) Świetna groomerka, pies piękny, właścicielka zadowolona :) Obsługa na... Alicja Serdecznie polecam! (1) Pani Iza to wspaniała osoba, ma nie samowite podejście do psiaków, a oprocz... Patrycja Diego :) (1) Jestem właścicielka nie rasowego shitz tzu. Ze względu, że mój Diego ma... Beata