A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Ja wiem...że najpiękniejsza kobieta to ta ubrana w uśmiech,pełna energii,jęcząca w nocy i nie warcząca w dzień,czyż nie ?

Tylko pamiętajcie to ma działać w obie strony,my też nie lubimy sfrustrowanych typów :-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Szkolenie miałam, zanim bym dojechała już bylibyście po ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

> Sadylu, marzy Ci się tupot małych stóp w łazience?

@Vi:

A pewno. Sporadyczny.
Stały, jeśli będę miał drugą łazienkę. Walka o nią może zabić każdą relację :D

BTW: Dałaś dziś ciałka. Było być. Nawet dużo później :(
Było fantastycznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

...Moja podłoga aż piszczy na myśl o Twych stópkach :D

Sadylu, marzy Ci się tupot małych stóp w łazience? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Hej Wilku. Dopiero wróciłam.
Wieczorem zadzwonię na tel.albo viber,gdyż zaraz pędzę dalej po miecz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Tak jak R.N. rzekł - potrzeba matką wynalazku.
Z każdym pociętym metrem człowiek nabiera chęci do ułatwienia sobie roboty. Koziołek jest fajny, na małą skalę i towarzystwo.
Samemu jak się robi nie bardzo.
Najważniejsze pryzmę ułożyć tak, żeby się bale nie krzyżowały - i samo jedzie. Też parę razy zjechałem albo się zwaliło na mnie - normalka.

Sadylu, każden jeden trzyma jak umie. Ja też tak kiedyś trzymałem. Teraz jestem leniwy, to zwykle opieram na biodrze coby nie dźwigać. A poza tym jak Ci piła odbije to całym Tobą, a nie w łapy. Czasem można dostać takiego kopa, że łapy nie zdzierżą, a biodro zawsze zamortyzuje. Szczególnie jak tniesz w lesie. Ja w ogóle to wolę pilę, jak jest włączona, tulić do siebie a nie kukać skąd nią oberwę:-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Muszę przyznać że Wasze poświęcenie w organizowaniu paliwa na ognicho jest niesamowite :)...szacun
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

@Vi:

Jasne, że mam.
Moja podłoga aż piszczy na myśl o Twych stópkach :D

@R.N.

Dwadzieścia parę stempli budowlanych na ognisko.
Wwożonych biedronkowymi wózkami, bo jeszcze nie wiedzieliśmy, że można załatwić wjazd autem na teren Parku Reagana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

sadyl,

Manson zabije Cię śmiechem za to jak gruby kawałek rżniecie tą piłą;-) Tylu chłopa to może "moja - twoja" szybciej zejdzie niż odpalenie tej piły;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Sadylu, to masz więcej takich zdjęć? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

@Cross:

Cholipcia...
Odebrałeś mi resztkę nadziei ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Cyt. "Teraz tnę z pryzmy - szybciej, łatwiej, mniej wysiłku :-)))"

Mam dokładnie taką samą technikę, np. 20 mp. układają mi równo jak w lesie wychodzę na tą pryzmę i tnę z góry na dół;-)

Szybko sprawnie z ryzykiem zjechania na ziemię;-)

Obecnie przed tym sezonem miałem ok. 40 mp. składowane pod dachem w miejscu przewiewnym, a przepal mam max. 6 mp. na sezon.

Drewno u mnie jest składowane co w przedziale 3-6 lat, jest mega suche, mega wydajność.

Poza tym zamawiam bardzo gruby opał i wtarganie go na np. koziołek 2,5 m kawałka mija się z celem. Nie zdążyłbym w te 3 dni;-) - nikt mi przy tym nie pomaga.

Poza tym jestem największym Wsiórem na osiedlu, taki niekrzesany, niewykształcony, ani czytaty ani pisaty. Dobrze mi z tym;-)

Zrobiłem sobie w mieście namiastkę wsi;-)

P.S.
Na ten cel tzn. wjazdu ciężarówki na posesję mam zaprojektowaną dodatkową bramę wjazdową taką 6 m długości;-)

ale później rozpalam Kominek, otwieram butelkę wina i patrząc w ogień marzę. Bezcenne;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

"Ten łysy w ciemnej kurtce, to jedyny znany mi osobnik na tym padole, brzydszy ode mnie. ;]"

Nie ma na tym padole osobników brzydszych od Ciebie. ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

> Pierwszy raz widzę.

Było przyjechać wcześniej i posmyrać mą podłogę swymi maleńkimi bosakami;)

Ten łysy w ciemnej kurtce, to jedyny znany mi osobnik na tym padole, brzydszy ode mnie. ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Nie pamiętam, żebyś wrzucał ;) Pierwszy raz widzę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

A nie wrzucałem? ;>

Voila ;)

image

BTW: Manson zabije mnie zapewne śmiechem, ale na tym zdjęciu pierwszy raz w życiu (od może 5 min?) mam w rękach piłę łańcuchową. Teraz trzymam ją zupełnie inaczej ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Czy to Ty, Sadylu, wspominałeś kiedyś o zdjęciach z rżnięcia? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Na dobranoc
https://www.youtube.com/watch?v=Zp6cUjfujac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Gadaj z Mansonem.
I ze mna.

On zna sie na lesie, i wycince.
I drewutni.

Ja tez.
Najbardziej z tego wszystkiego jednak lubie rznac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Jak byłem młody to też rżnąłem na koźle :-)))
Teraz tnę z pryzmy - szybciej, łatwiej, mniej wysiłku :-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

A i jeszcze ,że Ci ktoś w tym "rżnięciu"będzie chciał pomoc.
Widzisz ile Cię jeszcze czeka.
;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

czy ktoś z Was wygrał w radiu?? (143 odpowiedzi)

Zastanawia mnie czy są tu osoby które wygrały w radiu np RMF FM kasę? Codziennie prawie każde...

Biżuteria jako prezent? (39 odpowiedzi)

Hej, szukam prezentu dla koleżanki i widziałam ostatnio w sieci firmę, która robi dość unikatową...

Apel w trosce o ekosystem (4 odpowiedzi)

Apel w trosce o ekosystem, dotyczący dokarmiania ptaków, które są niezwykle pożyteczne, bo gołębi...