ABC Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

Gdańsk, al. gen. Józefa Hallera 128A

JR - ocena (1) SUPER ubezpieczyciel, polecam JR Danuta - ocena (1) Profesjonalnie, szybko i zawsze na czas Danuta Jolanta - ocena (1) Profesjonalnie i w terminie. Jolanta
DK - ocena (1) Profesjonalnie i szybko :) DK Beata - opinia (1) Wszystko w jak najlepszym porządku. Beata Michał Rościszewski - opinia (1) Polecam ubezpieczyciela, wszelkie sprawy załatwia się bardzo szybko, sprawnie... Michał Rościszewski Somasz - opinia (1) Najlepsza obsługa i najlepsza oferta. Mimo, że jestem z Koszalina to... Somasz Joanna - opinia (1) Pełna profeska jak zawsze od 15 lat! :) Joanna Marek Grabiński - opinia (1) Bardzo cenimy sobie profesjonalizm i rzetelność Pana Adama. Polisy zawsze... Marek Grabiński Jola - opinia (1) Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Serdecznie polecam ! Jola Mariusz - opinia (1) Ubezpieczenia ABC już chyba od 5 lat jest ze mną. Z radością polecę ich... Mariusz Małgorzata - opinia (1) Mój agent ubezpieczeniowy od wielu lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam.... Małgorzata Bogdan Kołodziejski - opinia (1) pełen profesjonalizm, ogrom cierpliwości,super atmosfera, serdecznie polecam,... Bogdan Kołodziejski Sławek - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Polecam w 100%. Sławek Adam - opinia (1) Polecam. Fachowa obsługa. Tutaj będziesz potraktowany jak ważny klient i... Adam Natalia - opinia (1) Bardzo udana współpraca. Pan Adam służył pomocą w doborze ubezpieczenia i... Natalia Jacek - opinia (1) Pan Adam to fachowiec do tego działa w tempie ekspresowym, zawsze sprawdza... Jacek Viktoria - opinia (1) Od kilku lat Pan Adam szuka nam wszelkiego rodzaju ubezpieczenia. Dobrze... Viktoria EWA_L - opinia (1) Sprawna obsługa, świetny kontakt przez telefon/email. p. Adam pamięta za... EWA_L Jola - opinia (1) Diler zapewniał mnie że przygotował dla mnie najlepszą ofertę w cenie 3670.00... Jola