Rafał Siekański - ocena (1) Polecam z całego serca ! Współpraca z Beatą to niesamowita podróż, która od... Rafał Siekański Agnieszka - ocena (1) Ubostwiam styl p. Beaty. Umie i rozumie co klient potrzebuje i w jakim... Agnieszka Monika - ocena (1) Współpraca z Biurem Ajot w moim przypadku dotyczyła trzech projektów wnętrz... Monika
matty - opinia (3) Niestety nie polecam korzystania z usług pani Beaty. Finalny projekt... matty Stanisław - opinia (1) Nieszablonowe pomysły i kreatywność na najwyższym levelu. Polecam Stanisław Janusz M. - opinia (1) Udało się osiągnąć efekt WOW za co jesteśmy wdzięczni. Janusz M. Monika - opinia (1) Odnalazłam spokój i harmonię i podziękowania kieruję do pracowni AJOT za... Monika Maryla - opinia (1) Jesteśmy wdzięczni Pani Beacie za ogrom wykonanej pracy, efekt jest cudowny.... Maryla Aleksandra - opinia (1) Współpraca z Panią Beatą przebiegała idealnie. Polecam i będę wracała z... Aleksandra Ryszard Zawadzki - opinia (1) Ajot to profesjonaliści i specjaliści, którym można w pełni zaufać.... Ryszard Zawadzki Rafał - opinia (1) Polecam to miejsce. Pani Beata zaprojektowała dom wykraczający poza moje... Rafał Świetna współpraca (1) Pani Beata wsłuchuję się w potrzeby klientów i proponuje aranżacje... Marcin Biuro nie dotrzymuje umow i terminow (1) Po rozmowach i umówieniu sie na rozpoczęcie projektu za 2 miesiące, po 2, 5... Ludmila Lobaido Polecenie (1) Bardzo dobra pracownia, pełen profesjonalizm polecam. Andrzej bardzo dobra współpraca (1) Bardzo dobrze współpracowało mi się z tą pracownią , zaskoczyli nas... Renata