Justyna - opinia (1) Pan Karol jest odpowiednią osobą na tym stanowisku. Duża wiedza, lata... Justyna Darek - opinia (1) Miarą dobrego doradcy jest to w jaki sposób poradzi sobie w nietypowych,... Darek Joanna - opinia (1) Z całego serca polecam!!! Pan Karol to świetny specjalista. Pomógł mi w... Joanna
Karolina F - opinia (1) Bardzo polecam to biuro kredytowe! Wcześniej sama chodziłam po bankach i tak... Karolina F Małgorzata - opinia (1) Bardzo polecam. Profesjonalna pomoc przy staraniu się o kredyt :) Małgorzata Basia i Karol - opinia (1) Zacznę od tego, że nie dziwią nas same pozytywne opinie o Panu Karolu. Kiedy... Basia i Karol Po prostu lepsi od innych (1) Polecam bez żadnych wątpliwości. Byłem już bardzo zniechęcony i miałem za... Tomasz S. Aleksandra Chudzińska - opinia (2) Z czystym sumieniem polecam Pana Karola!! Nie ma dla niego rzeczy nie... Aleksandra Chudzińska Kredyt hipoteczny (1) Trafiłem do pana Karola po wcześniejszej wizycie u innego doradcy, który już... Michał Polecam wszystkim w trudnej sytuacji (1) Do Pana Karola trafiłem już poraz drugi i poraz drugi uzyskałem pomoc. Już... Adrian Fachowiec (1) Mój przypadek był nieszablonowy i oczywiście...termin na wczoraj. Pan Karol... Damian Polecam!!! (1) Bardzo polecam i bardzo dziękuję. Pan Karol to pełen profesjonalizm,... Renata Bardzo dobry doradca finansowy. (1) Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Nie miałem żadnych szans na uzyskanie... Tomasz Z czystym sumieniem,bardzo,bardzo,polecamy. (1) Bardzo i zdecydowanie polecamy pana Karola w tym co robi jest... S.M Cuda się zdrzają (1) Dokładnie 2 miesiące temu byłam zadłużona po uszy, moje 2 wypłaty nie... Patrycja YOUR FINACE NA 100% (1) Trafiłem do YOUR FINANCE z problemami kredytowymi i bardzo słabym BIK .... Paweł 100% na TAK (1) Do Pana Karola trafiłam z polecenia koleżanki. Interesował mnie kredyt na... Judyta z Tucholi Kredyt hipoteczny (1) Trafiłem do Pana Karola po przeczytaniu opinii w internecie. Dwóch innych... Jakub Perfekcja od początku do końca (1) Do A&K Your Finance trafiłam po przeczytaniu opinii w internecie. Przyznam,... Beata trudny kredyt- A&K Your Finanse to dobry adres (1) Trafiłam do pana Karola z A&K Your Finanse ze słabym Bikiem i w ciężkiej... Joanna